Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Radite li i Vi u nekom fondu kad ih branit?.Ili je to Vaš posao pisati po forumu? Suvišnoj e o tome raspravljati,pogledajte samo rezultate ove godine kod nas.

Pogledajte rezultate Europskih fondova i naših fondova u 2007 godini. Ali to nije nikakav kriterij.

Ove godine je Crobex u minusu 17% , šta ste vi očekivali da će fondovi biti u plusu na takvom tržištu?

Rezultat se gleda u odnosu na benchmark. Bolji je manager koji ostvari +5% na tržištu koje je na nuli nego onaj koji napravi 30% na tržištu koje je raslo 50%.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kaj mi nismo dio svijeta? Kud mi spadamo? Svi luduju , Ameri se prevarili u procjenama, firme im posluju bolje a ne lošije nego prije…itd,itd. A mi, picekov start, koja blamaža..[undecid]

Kakav mrtvi stampedo? Da, ali prema dolje

Hell is Empty and all the Devils are Here

Uz ovakvu kupnju brzo ćemo u minus opet !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

[thumbsup]

Fondovi bi još jeftino, sam se bojim da u toj želji ne naprave od cijelog tržišta ono kaj su napravili sa HT-om !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Izgleda da su neki fondovi debelo zaglibili. I u današnjem globalnom zelenilu nastavljaju iskrcaj, biti će da im jako gori. Inače osobno “obožavam” menagerčiće bilo kojeg tipa kad ih vidim u onim “slatkim odijelima” kako i ljeti na plus 40 idu na i s posla koji “sjajno” obavljaju. Samo što se sada na nuli daleko više znoje nego ljeti.[cool]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

anestezija. kao da nam netko ubija tržište, slučajno ili namjerno.

Danas je vrlo noebicno sto sve dionice u sastavu crobexa miruju po nekoliko minuta. Ne sjecam se da sam to vidio tako skoro. K tome se i promet usporava.

Meni je to ok scenario, mali prometi, polako gore, valjda su svi izasli koji su to htjeli…

pilar

čeka se 11 sati pa će kreniti kupnja!

stampedo! to je za mene navlakuša ili ……[undecid]

dan je pametniji od noći

LKPC u pozitivnoj blokadi? tko kupuje sad i ovako diže cijenu? a u tijeku izglasavanje dokapa…

i? do kad se zelenimo danas?[bye]

New Report

Close