Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uposlovnome je izasa clanak u kojem pise:”RUSKI ULAZAK U REGIJU UBRZAO PROJEKT LNG ADRIA”[thumbsup]http://www.poslovni.hr/68375.aspx[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

citat: “Hrvatski partneri očekuju da će i formalno ući u konzorcij u prvom tromjesečju ove godine, možda već u veljači”, rekao je izvor.
[lol] [lol] [lol]

Radite li i Vi u nekom fondu kad ih branit?.Ili je to Vaš posao pisati po forumu?
Suvišnoj e o tome raspravljati,pogledajte samo rezultate ove godine kod nas.


Che: ” Nismo se raztumjeli kolega, TA svakako nije sama sebi svrha, kretanje tržišta ovisi o mnogo faktora, no činjenica je i bez ovog svog sr… u svijetu, da je naše tržište u 2007 neopravdano raslo kao i cijene stanova u ZG, e da se sad ne pravim pametan nakon svakog velikog rasta slijedi otrježnjenje tako je bilo svugdje kod nas i u svijetu, tako je sada i tako će biti, onaj tko misli da dionice vječno mogu rasti bez da ikada padaju je po meni oprostite na izrazu ali totralna naivčina ili obična budala ” Volim ove teme… Trziste je neopravdano raslo? Kolega, rasle su neke dionice u okviru trzista, dok su druge neopravdano niske. Takvu bedastocu je izjavio Mesic (manji problem) i Rohatinski (veci problem), jer Rohatinski ima odgovornost za svoje izjave, moze reci da treba biti oprezan, ali ovako nesto. Pa nije on serif, a burza saloon u njegovoj prciji!!! Cijene nekretnina? Ovo je na tragu teksta s net.hr koji glasi ovako “Prema podacima na http://www.crozilla.com, potražnja za stanovima na području Zagreba daleko je veća od ponude, što održava cijene na nerealnoj razini!!!!!.” Ovakvi tekstovi odrazavaju elementarna znanja! Pitajte gradjevinara koji mu je najveci problem? Pronaci lokaciju!!!!! Centar Zagreba je samo jedan. Gradiliste s pogledom na more ima cijenu kakvu ima i moze imati samo vecu. Ono sto je manja cijena stana u Zagrebu, u Londonu je garazno mjesto, a istovremeno mozes kupiti cijelo simpaticno mjesto u jugozapadnom Kazahstanu

Slažem se kolega bilo je dosta neodmjerenih izjava, a dionice nekih firmi koje su potonule zbog takvih izjava su se vrlo brzo i vratile na stare vrijednosti što dokazuje njihovu kvalitetu, međutim ja ne bih uspoređivao London i Zg, znam samo da npr. u Budimpešti , Hamburgu ili Minhenu možete naći kvadrat stana za 1500 eura, a u Zg niti kvadrat poljskog wc-a, a gdje je zg u usporedbi s tim gradovima. Potražnja je veća od popnude, istina ali do kad će tako biti? Ja mislim da smo blizu ATH cijene nekretnina i sada će početi kvaliteta igrati ulogu u određivanju cijene, a ne da kvadrat limenke košta isto ili približno isto kao i kvadrat novogradnje, pa zar je to normalno?

Stampedo!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Stampedo!

[thumbsup][proud]

aha, na “ogromnim” prometima …[rolleyes]… barem na dionicama koje ja pratim

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Prije bi rekao oprez, bar na Ingri !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

onda meni mostich ne radi, ja ne vidim nikakve promete ni stampedo

oprez i to veliki oprez ja mislim pred oluju, negdje iza 11 sati![thumbsup]

dan je pametniji od noći


Radite li i Vi u nekom fondu kad ih branit?.Ili je to Vaš posao pisati po forumu?
Suvišnoj e o tome raspravljati,pogledajte samo rezultate ove godine kod nas.

Bravo tako treba.
Neka se fini menadžeri zamisle nad svojim ovogodišnjim rezultatima.

ma ovo ce zavrsiti kao i jucer, mlako

Prodaja ne popušta, a kupnja oprezna !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close