Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


flyer: ” Nešto se kuha kod Končara, već 2,3 milje prometa. Prolaze blokovi od preko 1000 komada…. ” Kupuju za trezor… smijeh [smiley2]

Mogli bi se uskoro dioničari Končara smijati evo zašto:
Mala preporuka kolegama, neka obrate pozornost na FI končara u trećem kvartalu prošle godine i probaju povući paralelu sa očekivanim FI u trećem kvartalu ove godine:

Kumulativna dobit u 3. kvartalu 2005. bila je 5,3 miliona kuna.
Kumulativna dobit samo u prvom polugodištu 2006. bila je 18,3 miliona kuna ( od čega samo drugo tromjesječje 15 miliona).
Prihodi u prvom polugodišu 2006. , praktički su već dosegnuli ukupne prihode u 3. kvartalu 2005. , a treba napomenuti i da je 2006. veći udio prihoda od redovnog poslovanja u ukupnim prihodima , nego 2005.

Pametnom dovoljno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mogli bi i plakati, hehe, kada se zbog otkupa vlastitih dionica po paprenoj cijeni otopi sva dobit iz ‘redovnog poslovanja’…

p.s. dobra vam je ova fora sa kopiranjem starih postova, morat cu i ja tu mogucnost cesce (zlo)upotrebljavati[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

ADPL tone a DDJM čekam, da krene, samo, da se pokupi na 500, Raifica čeka u zasjedi.
Kupnja – ADPL-R-A
100 168,73
1.233H 165,02
100 165,01
100 163,01
100 150,15

Prodaja – ADPL-R-A
150 174,00
500 175,00
446 175,50
204 177,00
270 178,00

Kupnja – DDJM-R-A
100 475,00
71 473,00
85 471,01
248 470,00
150 466,00

Prodaja – DDJM-R-A
115 480,00
550 500,00
15 535,00
48 540,00
24 545,00


Mogli bi i plakati, hehe, kada se zbog otkupa vlastitih dionica po paprenoj cijeni otopi sva dobit iz ‘redovnog poslovanja’…

Pa na svakom od nas je da procjeni. Sve će se vidjeti nakon izvješća za 3q. Tada će vjerojatno biti kasno za uć’, dobro; nekome možda i ne…
Ali i da otkupljuju (što možemo samo pretpostaviti) svoje dionice, to ne mora biti negativno, dapače…


Pa na svakom od nas je da procjeni. Sve će se vidjeti nakon izvješća za 3q. Tada će vjerojatno biti kasno za uć’, dobro; nekome možda i ne… Ali i da otkupljuju (što možemo samo pretpostaviti) svoje dionice, to ne mora biti negativno, dapače…

slazem se… premda nikada nije kasno dok nije prekasno… ili dok nije samodol (novi termin za prinudnu korekciju)

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


nikada nije kasno dok nije prekasno

Moli kolegu da ne krade moje dosjetke
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sve sad mora dolje kako bi slijedeći tjedan kad dođe lovaaa moglo pooomalo podivlja(va)ti…[smiley2][smiley9][smiley11]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


nathan47: ” Mogli bi i plakati, hehe, kada se zbog otkupa vlastitih dionica po paprenoj cijeni otopi sva dobit iz ‘redovnog poslovanja’… ” Pa na svakom od nas je da procjeni. Sve će se vidjeti nakon izvješća za 3q. Tada će vjerojatno biti kasno za uć’, dobro; nekome možda i ne… Ali i da otkupljuju (što možemo samo pretpostaviti) svoje dionice, to ne mora biti negativno, dapače…

Kolega Flyer očekujete li povečanje dobiti u dvocifrenom ili trocifrenom obliku??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Prije u trocifrenom (3,25%), ako smijem komentirati.[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Sa nestankom jutrošnje magle nestao je i minus na ZSE , sada je +0,09 uz 20 mil. kn prometa.


Prije u trocifrenom (3,25%), ako smijem komentirati.[smiley2][smiley2][smiley2]

Kolega vas nisam pitao, niti bih vama postavio takvo pitanje , dobro znam da ulažete samo na temelju BRA analiza.
Što se vas tiće može dobit biti i 500 % vas se to ionako ne tiće.

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bumo rekli analiza je vaša specijalnost, ako se dobro sjećam.
A ako neće da ostali vide vaše pitanje, imate PM. Nadam se da ste toliko pismeni da znate šro to znači.
Opustite se kolega, sve bu u redu sa PBZ. I mene živciraju sa 3,3,3 dionice pa se ne ljutim.[smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close