Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dejavue: ” Do…crobex – 1,12%[smiley2] ” …da nije to preoptimistično?

Nisam htio pisati kataklizme![smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

pa jučer je bio dosta melen promet i sada na jedanput ogromni promet i evo, pregorio stroj [smiley1]

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Ako se ovako nastavi kroz neko vrijeme, mislim da cu sve pare izvuci s VSE i ZSE, i prebaciti ih na robno trziste.
Recimo sajam u Gudovcu.
Ali i tamo vec vidim Samodola kako obustavlja trgovinu kravom Plamenkom dok ne izadju rezultati laktacije za prvih 9 mjeseci.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


pa jučer je bio dosta melen promet i sada na jedanput ogromni promet i evo, pregorio stroj [smiley1]

[smiley2][smiley2][smiley2]

moraš učiti od Jamba iz Metkovića…. frajer je počao trgovinom stoke … a sada je milijoner


Ako se ovako nastavi kroz neko vrijeme, mislim da cu sve pare izvuci s VSE i ZSE, i prebaciti ih na robno trziste. Recimo sajam u Gudovcu. Ali i tamo vec vidim Samodola kako obustavlja trgovinu kravom Plamenkom dok ne izadju rezultati laktacije za prvih 9 mjeseci.

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Mali komentar današnjeg i jučerašnjeg trgovanja – cijene padaju uz mizerne promete – zaključak – papci ( oni koji su se prestrašili pastira Ante ) prodaju , pametni kupuju.

Nažalost bio sam u pravu neki dan oko pastira Ante i njegovog stada.
No kako vidimo sam manji dio stada sluša svog pastira…[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Proradio mostich

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

nestrpljivi prodaju … ali to je sića … sve je to zatišje pred buru …


Mali komentar današnjeg i jučerašnjeg trgovanja – cijene padaju uz mizerne promete – zaključak – papci ( oni koji su se prestrašili pastira Ante ) prodaju , pametni kupuju. Nažalost bio sam u pravu neki dan oko pastira Ante i njegovog stada. No kako vidimo sam manji dio stada sluša svog pastira…[smiley1]

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Čini se da navlakuša velikih polako posustaje. Još malo i Crobex je u plusu…

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nešto se kuha kod Končara, već 2,3 milje prometa. Prolaze blokovi od preko 1000 komada….

Pokušali su stvoriti paniku i čekaju s kupnjom navlačeći prodaju i kad se dovoljno skupi oderu sve. Nisu oni krivi, već mali koji nasjedaju.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Nešto se kuha kod Končara, već 2,3 milje prometa. Prolaze blokovi od preko 1000 komada….

Kupuju za trezor… smijeh [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close