Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I meni se čini da stranci izlaze, no bar nisu jako prisutni na našem tržištu.

eto jucer sam pricao da hrvatko trziste nema veze s onim vani, eto danas nitko ne pita koliko su indeksi u evropi.. a razni clanci pisu kako su crobex i s&p dva prsta na jednoj ruci…
DAX upravo prevalio 6%
previse citate novine koje vec imaju svoje interese, ipak te tekstove pisu ljudi.


Na ATLP danas gotovo niti nema prometa u odnosu na prethodne dane. Očito je tu završila rasprodaja.

I ADRS je malo usporio…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


I meni se čini da stranci izlaze, no bar nisu jako prisutni na našem tržištu.

pa i nema ih baš, pbz,zaba,raiff,erste,hypo…i tak

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Vaš link

Zar nije divno?

Treba se diviti dok ima.[cool]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Uvijek je mala stabilizacija oko podne. Izgleda da ovi veliki koji uvaljuju milione po bid-u u panici ipak idu na rucak. To ziher nisu Hrvati, jer bi onda narucili dostavu cevapa i nastavili trpat.

i meni se čine kao stranci ili naši fondovi jer transakcije idu u intervalima i pazi se na cijenu

ako su stranci onda sretan vam put


Vaš link Zar nije divno? Treba se diviti dok ima.[cool]

pa i crobex je +0,82

Idemo u fazu B3?

Evo recimo NYB ne prodaje, ima ih na KOEI, PTKM itd.

Nije baš da svi izlaze.

Npr. na Luci Ploče kada je cijena bila na 2.600 kuna, govorilo se kako je gotovo, nema više izlaze stranci pa skočilo na 4.000 poslije.

Mislim da se opet žele zauzeti dobre pozicije za nove prinose.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

čestitam onima koji su sačuvali lovu za jučer.
– a i danas se još može.
ja sam ulovio nešto ali na početku pada – bolje išta nego ništa.

Krasno- sve se zeleni svugdja u svijetu jedino kod nas tapija. A kad sve pada u svijetu onda pratimo trendove!!!


i meni se čine kao stranci ili naši fondovi jer transakcije idu u intervalima i pazi se na cijenu

ako su stranci onda sretan vam put

Da, vec sam reko, u utorak su bjezali mali, nakon crnog naslova u novinama. Odmah pola dionica u blokadu, sa mizernim kolicinama. Kad veliki bjeze, nece u blokadu.

Anyway, trziste je jos uvijek likvidno, sto znaci da ima nade.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close