Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a eu će eksplodirati nastavi li ovako

mi smo ipak zemlja slučaj

Sa žaljenjem, moram ustvrditi da casha za trošiti više nemam, ili sam pogodio ili sam promašio.
Ostaje da se vidi.[sealed]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sa žaljenjem, moram ustvrditi da casha za trošiti više nemam, ili sam pogodio ili sam promašio.
Ostaje da se vidi.[sealed]

Ja još jako, jako malo casha… Pridružujem se sa dobrim željama…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

sumnjam da si fulao plavi
mene jedino muči kaj nam fondovi ronjaju ovo polugodište ne po dnu mora već ispod onog sitnog pijeska na dnu

Postanite Eu-robovi


Mirovinci su kupili dionice od svojih inv. fondova sam zato da ih spase od totalnog kraha, to je sada sasvim jasno…potrošili su našu lovu od mirovina…pokupili zaradu od OIF i byby[bye]

Mirovinci poslušno igraju ulogu kante za smeće. Kad se dionica nadruka i nema više kud, imaju hrvatski fond manageri univerzalno rješenje-prodaš ju mirovincima i ringišpil ide dalje, he, he. No nemojte se zgražati, nisu Hrvati to izmislili, to se događa svugdje po svijetu.

Trend is your friend.

“Nastavak rasta azijskih dionica; nagli uzlet europskih burzi na početku trgovanja“, nije samo na početku već su sada, ponovo skočile, na razine od početka trgovanja


Sa žaljenjem, moram ustvrditi da casha za trošiti više nemam, ili sam pogodio ili sam promašio. Ostaje da se vidi.[sealed]

gle ja se nadam da si pogodio…jer ako si promašio neče nam biti dobro duuuuuuuuuuuugo dugo…
ja imam još casha ali mi ovo sve opako smrdi…i još čekam, ako danas ne krene gore
[pray]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


bwsmp: ” Mirovinci su kupili dionice od svojih inv. fondova sam zato da ih spase od totalnog kraha, to je sada sasvim jasno…potrošili su našu lovu od mirovina…pokupili zaradu od OIF i byby[bye] ” Mirovinci poslušno igraju ulogu kante za smeće. Kad se dionica nadruka i nema više kud, imaju hrvatski fond manageri univerzalno rješenje-prodaš ju mirovincima i ringišpil ide dalje, he, he. No nemojte se zgražati, nisu Hrvati to izmislili, to se događa svugdje po svijetu.

sad me trenutno boli za mirovinu. meni pare trebaju sad, a za 30 godina će se valjda još nešto skupit. i zato mirovincima naređujem da krenu u akciju odmah. [thumbsup]

toka:

” zar ti nisi glasovao za to i njih!

kako to misliš?

Da imaš lovu u fondu tražio bi da budu razumni, zar ne

i bilo bi te briga za neke forumaše

to im je posao, za to dobivaju plaću

vjerujem da će do kraja dana biti malo, al malo bolje [smiley]


gzda jozo znam kome sam se obratio i zašto!
ja imam lovu u fondu i očekujem da s njom rade kao sa svojom a kako rade????
za pojedine forumaše mogu samo reći da su jedan od razloga zašto nam je ovakovo tržište i zašto u roku 30 minuta idemo gore dolje po 3% a bez ikakovih novih informacija i razloga.
samo ih moramo inetificirati, locirati, prognati it d…. a gotovinu pustiti kući![smiley]

dan je pametniji od noći

možda i mi ko ameri lovimo zalet da opet probijemo granicu od 4500 prema gore

pa onda da svi plješćemo

Smanjen intenzitet što znači gledajući svijet moramo poboljšati likvidnost i korigirati cijene prema gore.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

[. ” sad me trenutno boli za mirovinu. meni pare trebaju sad, a za 30 godina će se valjda još nešto skupit. i zato mirovincima naređujem da krenu u akciju odmah. [thumbsup]
[/quote]
…zato se sve ovo i dogadja…uvijek dojde vrijeme da netko sve plati…
[thumbsup]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

New Report

Close