Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


janlana: ” pa ovo nema veze sa razumom ! sve se zeleni po 4 % , Europa , Azija , Ameri jučer a s nama se igraju ko s balavcima !! ” Bojim se da se oni ne zaigraju sa sobom. Jedno je igrati tako u Evropi, a drugo u Hrvatskoj. ja se samo nadam da neće biti previše povlačenja love iz fondova. A i ovi mirovinci, kupovali su po ne znam kojim cijenama INGRU, ZABU, ADRS … a sada su po strani.

Da kupovali su sa našom lovom za mirovine…je..se njima…za nas,penzije i našu lovu…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Da, moj fond je kupio preko 500 komada na 60 000 i više.
Neka sad izvole čistiti.[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


SAd se počela slagati ozbiljnija kupnja na Ingri, vidjet ćemo koliko će izdržati, ako će..47 komada od 41 000.

da ali sjecas se onih blokada ( i večih od ove)
na 55k, pa na 52,5k pa na 48 k …i sve su probijene nažalost….[bye]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Meni jedino je jedino logicno objasnjenje za ovo stanje jest navala na saltere fondova sa zahtjevima za isplatom.

Nemojte sad opet tresti po INGR , evo i 10 komada na 42 000.
Bila je i 62 000 sa nemalim prometima.[undecid]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Da, moj fond je kupio preko 500 komada na 60 000 i više. Neka sad izvole čistiti.[wink]

kume tvoj fond ima (pravo) sjedište negdje u Austriji ili Italiji jeeese se njmu za Hrvate i njihove mirovine…

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

plavi:

SAd se počela slagati ozbiljnija kupnja na Ingri, vidjet ćemo koliko će izdržati, ako će..47 komada od 41 000.

da ali sjecas se onih blokada ( i večih od ove)
na 55k, pa na 52,5k pa na 48 k …i sve su probijene nažalost….[bye]

E to je upravo zalog za budučnost.
Ne može me nitko uvjeriti da fondovi koji su to kupovali neće završiti u plusu sa tom dionicom.
Nije se radilo o desecima tisuća kuna prometa, već o desecima miliona kuna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Da kupovali su sa našom lovom za mirovine…je..se njima…za nas,penzije i našu lovu…

Upravo tako. Još se puno igrača treba iskrcat, a i HFP treba svoj kompletan portfelj (koji ne bi mogli nikom prodat po ovim cijenama) utrpat mirovincima. Nakon toga, ako ostane viška love, tržište može ić gore.

Trend is your friend.

načuo sam da je puko viktorija fond da nemaju za isplatiti ljude koji žele van…dali je to istina[shocked][shocked][shocked]

živjeli!!!

da nije [embarass]
bilo bi [smiley]

mi smo ipak zemlja slučaj


toka: ” ” zar ti nisi glasovao za to i njih! ” kako to misliš? Da imaš lovu u fondu tražio bi da budu razumni, zar ne i bilo bi te briga za neke forumaše to im je posao, za to dobivaju plaću vjerujem da će do kraja dana biti malo, al malo bolje [smiley]

ja ima hrpu love u fondovima (PBZ i RBA) i od njih očekujem da u ovakvim trenucima se ne kockaju sa strpljenjem ulagača do krajnjih granica. da sam to želio, onda bih uplatio novac u aureus ili prospectus. ja sam zadovoljan sa prosjekom i zato imam 1/3 novaca u bondu, 1/3 novaca u mješovitim i 1/3 u dioničkim.

Uloga fond managera je da vode brigu i o stabilnosti tržišta, a ne da ga pumpaju do krajnjih granica.

Mirovinci su kupili dionice od svojih inv. fondova sam zato da ih spase od totalnog kraha, to je sada sasvim jasno…potrošili su našu lovu od mirovina…pokupili zaradu od OIF i byby[bye]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

New Report

Close