Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma sjebo nas Rohatinski jučer na dnevniku, rekao sam ja odmah. I Šprajc je problijedio


Ode Ingra u ponor ponovo, svaki komentar je ovdje suvišan !

Hoće ingra ispod 40 k izgleda….[embarass]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

pa ovo nema veze sa razumom !

sve se zeleni po 4 % , Europa , Azija , Ameri jučer a s nama se igraju ko s balavcima !!


dajte ljudi nemojte biti smiješni

fond manageri su razumni ljudi

što bi platili više kad mogu sa malo panike “natjerat” more “investitora” da prodaju za niže

osim toga sigurno ima i koji stranac kod nas koji se istresa

izgledat će to malo bolje do kraja dana [wink]


zar ti nisi glasovao za to i njih![/b]

dan je pametniji od noći

U evropi znakovit oporavak,meni se čini da se mi danas vraćamo…mirovinci dosta sa gablecom…[proud]

FTSE 5,771.20 +161.90 +2.89% DAX 6,730.73 +291.52 +4.53% CAC 4,818.73 +181.97 +3.92%

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Zanimljivo, na HIMR već par dana ja ne vidim kupnju, nema je! Izgleda da KD očajnički izlazi. I ostale dionice kojih je KD pun ko šipak, ne stoje baš bajno. Tu su SUNH, KOEI, na PTKM puste da se nakupi kupnje pa oderu po par tisuća komada.

Trend is your friend.


dajte ljudi nemojte biti smiješni

fond manageri su razumni ljudi

što bi platili više kad mogu sa malo panike “natjerat” more “investitora” da prodaju za niže

osim toga sigurno ima i koji stranac kod nas koji se istresa

izgledat će to malo bolje do kraja dana [wink]


koliko mi se čini najveći fondovi su u rukama bamnaka koje nisu naše a tako i fond menađžeri rade kako im kazda kaže a tu nema sentimentalnosti, guzi koliko možeš!
a može se još![smiley]

dan je pametniji od noći


pa ovo nema veze sa razumom ! sve se zeleni po 4 % , Europa , Azija , Ameri jučer a s nama se igraju ko s balavcima !!

Bojim se da se oni ne zaigraju sa sobom. Jedno je igrati tako u Evropi, a drugo u Hrvatskoj.

ja se samo nadam da neće biti previše povlačenja love iz fondova. A i ovi mirovinci, kupovali su po ne znam kojim cijenama INGRU, ZABU, ADRS … a sada su po strani.

SAd se počela slagati ozbiljnija kupnja na Ingri, vidjet ćemo koliko će izdržati, ako će..47 komada od 41 000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


” zar ti nisi glasovao za to i njih!

kako to misliš?

Da imaš lovu u fondu tražio bi da budu razumni, zar ne

i bilo bi te briga za neke forumaše

to im je posao, za to dobivaju plaću

vjerujem da će do kraja dana biti malo, al malo bolje [smiley]

Evo ga, upravo neko odero po ptkm. Ovaj kd mi je sve više sumnjiv.

Trend is your friend.


SAd se počela slagati ozbiljnija kupnja na Ingri, vidjet ćemo koliko će izdržati, ako će..

Milion kuna nije malo.

Zato HT klizi dolje. I sad oni misle osnivat kapitalni fond i da građani kupuju udjele u fondu. Ma dajte molim Vas.

New Report

Close