Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

suzava se raspon
a onda znamo kud se krecemo ma sta god Ben Hur iliti ivek predvidjao

Postanite Eu-robovi

Ma naravno trebamo svi sve prodat i oročit, a onda bi i banka propala[lol]

na koliko misle atlantsku dovest?

Id nam dionice ponovo u minuse sve od reda, čini mi se da mi slijedimo svjetska tržišta samo kad treba padati !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

za istresanje vas dvojica morate pričekati još malo vremena da još niže padne kako bi što jeftinije prodali.

Vrijeme radi kontra ovakvih kao vi. Istresati ste se trebali prije desetak dana, ali možete i danas. Ima onih koji hoće jeftino kupovati


valentine: ” Odličan, nikako da sve istresem[cool] ” da,ne bi bilo loše da kupnja malo ojača…ajde, ljudi postavite se na kupnju…sve se zeleni…i u EU, Aziji, Americi…sad će to gore…svi na kupnju…da se valentine i ja istresemo…[cool]

Ovo se zove oprez danas.

Ljudi se jučer opekli pa danas ne žele brzati, čekaju da se Europa stabilizira. A onda juriš na +5

a šta danas pada, ako smijem pitati????


Id nam dionice ponovo u minuse sve od reda, čini mi se da mi slijedimo svjetska tržišta samo kad treba padati !

mi smo najpaničniji-naivniji narod na svijetu, koliko puta će nas preveslat

kupnja na HT-u, PTKM, KORF-u…nikakva…a tek DLKV…nemaš kome prodat…a prodaja buja…
a žao mi se istresat….ne bi da u blokadi završe…[lol] [lol] [lol]


Id nam dionice ponovo u minuse sve od reda, čini mi se da mi slijedimo svjetska tržišta samo kad treba padati !

Svjetska tržišta nisu imala prirast broja ulagača 500% u jednoj godini.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

nije mi baš jasno kako je crobex na +3, kad je dobar dio dionica iz crobexa barem oko nule ili tu negdje?

New Report

Close