Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ipak mi se čini da lova od Plive neće direktno ući u dionice… već će najprije negdje malo pričekati 8u kojem fondu, novčanom ili sličnom)… a onda malo po malo ulaziti, “da se ne primjeti odjednom” i cijena ne skoči, ovaj rast ipak je, čini mi se više uzrokovan očekivanjima onih koji očekuju “da lova od plive krene”…

dakle golega Quark, mislite li kao i ja, da će krajem ovog tjedan i početkom idućeg zapravo konačno krenuti ozbiljan rast?


” Bacio sam malo pogled na RSI i MACD. Iako mi se to ne sviđa jer sam 100% u dionicama, iskreno, RSI je jakooo dugi bio visoko. U ovoj korekciji je malo pao ali to nije dovoljno da se možemo opustiti na malo duže vrijeme. Na MACD-u smo skoro imali buy ovih dana. Opet, čini mi se malo pre brzo. Moj zaključak, mislim da ćemo ipak rasti par tjedana usprkos TA ali uz puno više opreza. Iskreno sam se nadao malo jačoj prije nego je prodana Pliva što bi stvorilo bolje temelje za ovaj rast.

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Mislim da trenutno stanje mog portfelja govori sve. [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

jel vam radi mostich?
meni ne 🙁

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ne radi nikome (vidi topic KUPNJA-PRODAJA)

Vidio sada 😉
Sjajno…bas me zanima jel samo mostich ne radi ili su porobili i sve na zse[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Što je ovo tko tu koga sabotira ,di je sad Samogor??

Ne radi ni ZSE….heheheheh…. tapkanje u mraku nam ne gine…..pogodite do kad?

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

Do…crobex – 1,12%[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Tržišna vrijednost RH vrijednosnica 70 % iznad nominale
Vaš link

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Tržišna vrijednost RH vrijednosnica 70 % iznad nominale Vaš link

Kako kad je PTKM je 30% ispod BV???


Do…crobex – 1,12%[smiley2]

…da nije to preoptimistično?

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

nekako mi se čini da nečija obitelj rado koristi nemogućnost pregleda na ZSE pošto sve nekako ‘kao pada’… baš me zanima kada se otvori na kojim prometima…

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close