Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čekaj malo dok se istresu paničari onda ćemo gore. Evropa je već na + 5, sigurno neće na niže završit, samo na niže.[thumbsup]

Stopanje na DLKV, 500 kom na 1450

Dobro je, samo da ne bude gore.

definitivno na većini dionica slaba kupnja a prodaje kao u priči koliko hoćeš, još se čeka kretanja u europi još nije određen trend kod nas!

dan je pametniji od noći

i kako vam se sviđa ovaj današnji početak?
meni nikako…


Evo i Solaris sa 1.700 dopuzao do 770kn [undecid]

SLRS je sredio premali freefloat


svaka čast. Nadam se da im mame i tate znaju čime se igraju

misle ljudi ,glavno da djeca nisu na ulici u lošem društvu,bolje da su na burzi [lol] [lol]


i kako vam se sviđa ovaj današnji početak?
meni nikako…

ma ovo je bez ikakovih pravila, odličan dan za kupi/prodaj, kupi/prodaj…..bar za sada
ja čekam pa ću vidjeti. [undecid]

dan je pametniji od noći


i kako vam se sviđa ovaj današnji početak?
meni nikako…

prodaja je još vrlo vrlo jaka,oprez je preporučljiv[wink]


Stopanje na DLKV, 500 kom na 1450

Danas trebaju izaci rezultati pregovora Konzorcija i Komisije Vlade FBiH, pa vjerojatno zato netko sebi cuva poiciju….To inace radi vec tjedan dana…[shocked]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


i kako vam se sviđa ovaj današnji početak? meni nikako…

ni meni se ne sviđa, treba vremena da se stabiliziramo, ljudi su u panici, ne zna se još gdje ćemo. netko zna.

Još ima dosta neurotičnih koji jedva čekaju iskrcaj….
Ne bih se iznenadio da opet završimo u minusu…[sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

DAX 6,768.39 4:05AM ET 329.18 (5.11%)

Prije 1 minutu. MIslite li da ovo ima ikakve veze s nama? Mislim da nema. Lijepo je počelo kao i jučer, ali lagano padamo. Na HT sigurno.

današnji početak je tipičan za nas
pravimo se blesavi

New Report

Close