Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve miriši na brutalu, ali onu pozitivnu tj. u plus ! [thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Osjećam pozitivnu energiju , bioprognoza je odlična, Azija raste 2 dana za redom, Europa u prosjeku preko 4 % u plusu, hoče li danas konačno fondovi ozbiljnije krenuti u shoping?[smiley]

neće sigurno, krenuti će mali…

Heaven or Las Vegas

Udarna vijest na CNN, netko maznuo 7,2 milijarde dolara banci Societe Generale (ili možda tako skrivaju svoje gubitke – uvijek netko drugi kriv)

Brzo će dosta dionica u blokadu,zbog niskog prosjeka ovih dana.


Osjećam pozitivnu energiju , bioprognoza je odlična, Azija raste 2 dana za redom, Europa u prosjeku preko 4 % u plusu, hoče li danas konačno fondovi ozbiljnije krenuti u shoping?[smiley]

fondovi jučer kupovali, ali će i danas


ATPL prva kupnja 2 850 ! [thumbsup]

imaš za to topik[undecid]

dan je pametniji od noći

Ingra prva kupnja 3 kom na 45 510 !
plus 5 kom na 45 600 !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Japan u +2, Hong Kong u -2. Bit će tu još svega, samo Soros još bogatiji.

ATPL-R-A
Kupnja Prodaja
2.900,01 30
2.851,00 99
2.850,00 5
2.840,00 25
2.830,00 50
2.749,00 13
2.789,99 32
2.834,00 4
2.899,00 6
2.900,00 15

Na KOEI gužva na kupnji


Ingra prva kupnja 3 kom na 45 510 ! plus 5 kom na 45 600 !

Slijedi lagana stabilizacija.


miami: ” Za opću kataklizmu na našoj burzi, između ostalog kriv je i Tomislav Petrov business.hr. Ja sam mu jučer uputila pismenu zamolbu, da pozitivnije intonira napise na portalu, jer su bili živčani, paranoični, nakon njegovog lošeg nastupa na NOVA TV- s čim očito nije bio zadovoljan, jer su kritike na nastup bile loše, kao da se mrzovoljan i bijesan istresao na portalu. Nakon toga ,na portalu pojavio se ribič koji peca na lijepom sunčanom danu…. / bože dragi/ P/k se smirila, ljudi su prestali panično prodavati, situacija je ,kao i u svijetu, krenula mirnijim tempom.. Ubrzo nakon toga, skinuo je taj tekst, zamijenio ga novim , još bjesomučnijim…. sve je počelo padati ko ludo… kriza je otišla nekontrolirano pod zemlju……….! I što onda reći takvim ljudima, kojim upravljaju bilom nacije… ? Da su zli…? / premalo je …………… ” Kolegice , teorija o manipulaciji i malo većoj zavjeri onda i nije nerealna ! On je samo završni instrument ! Mene zanima tko stoji iza njega ? Možda odem u onaj njihov neboder na Savskoj da ga to pitam !!!

slažem se s Vamane znam tko takvim likovima daje da rade to što rade – tog treba kazniti – onog ko mu je dao tu ovlast. očito je da je čovjek iskompleksiran do bola, izgledom iponašanjem odaje potpunog nesposobnjakovića koji je našao ventil u magistriranju i pražnjenju svojih kompleksa…jadni mi gdje ide ova Hrvatska [angry] [angry]

New Report

Close