Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas ce bit zestokoooooooooo[thumbsup]

ja sam uspio ne prodati ništa unatoč svoj panici i ludnici, osjećam se malo zreliji na burzi, nadam se da sam dobro napravio

smanjite euforiju jer tko god se iskrcavao neće danas stati, lijepo zauzmite pozicije na jučerašnjoj završnoj ili najnižoj cijeni i čekajte…

Heaven or Las Vegas


smanjite euforiju jer tko god se iskrcavao neće danas stati, lijepo zauzmite pozicije na jučerašnjoj završnoj ili najnižoj cijeni i čekajte…

iskrcavali su se paničari, koji danas se mijenjaju i kupuju po većim cijenama nego što su prodali, nažalost.

Mislim da danas padamo jer jer smo jučer manje padali od Njemaca a u međuvremenu je Prodi dao ostavku, a Luca Toni igra u Bayernu, Fiat je pao 12%, a sigurno je Toni vozio nekad Fiata pa će DAX past a samim time i mi za barem 6% [cry]


smanjite euforiju jer tko god se iskrcavao neće danas stati, lijepo zauzmite pozicije na jučerašnjoj završnoj ili najnižoj cijeni i čekajte…

Rekla ti baba gatara?[lol]


deny_08: ” FUTURE ON HOLD Sanader neće popustiti Premijer je telefonirao Olliju Rehnu i rekao da ne pristaje na odgodu primjene ZERP-a. Tako su odnosi EU i Hrvatske pali na još niže grane. Sanader je priznao da je moguća i blokada pregovora. Pa sad mi kažemo da sami sebi ne kopamo jamu. Pa šta sad očekivati od burze.[bye] ” Za ono što ti sad imaš mnogi si ginuli. A ti bi to sada ne rasprodao nego i poklonio samo da tebi ostane koja kuna viška viška u đepu. Samo naprijed Drivo, nedaj se pa makar ja izgubio i zadnju paru.

nije problem u ZERPu nego u pravosuđu, zdravstvu i korupciji. ZERP drivi služi samo da ti zamaže oči zašto su pregovori zastali. kad bi drivo sredio ova tri područja ostalo bi ti puno više u džepu. što se tiče onih koji su ginuli sigurno nisu ginuli za ovakvu situaciju.


Za opću kataklizmu na našoj burzi, između ostalog kriv je i Tomislav Petrov business.hr. Ja sam mu jučer uputila pismenu zamolbu, da pozitivnije intonira napise na portalu, jer su bili živčani, paranoični, nakon njegovog lošeg nastupa na NOVA TV- s čim očito nije bio zadovoljan, jer su kritike na nastup bile loše, kao da se mrzovoljan i bijesan istresao na portalu. Nakon toga ,na portalu pojavio se ribič koji peca na lijepom sunčanom danu…. / bože dragi/ P/k se smirila, ljudi su prestali panično prodavati, situacija je ,kao i u svijetu, krenula mirnijim tempom.. Ubrzo nakon toga, skinuo je taj tekst, zamijenio ga novim , još bjesomučnijim…. sve je počelo padati ko ludo… kriza je otišla nekontrolirano pod zemlju……….! I što onda reći takvim ljudima, kojim upravljaju bilom nacije… ? Da su zli…? / premalo je ……………

Kolegice , teorija o manipulaciji i malo većoj zavjeri onda i nije nerealna !
On je samo završni instrument !
Mene zanima tko stoji iza njega ?
Možda odem u onaj njihov neboder na Savskoj da ga to pitam !!!

Greška , nije u Savskoj .

Ingra prva prodaja na 45 498……..2 kom, to je neko zaboravio maknut nalog sigurno !
Nema više po 42 000, prošla baba s kolačima, pa to je bio ko jack pot na lutriji

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Hang Seng u -, panika u Hrvatskoj! Danas pratimo HK, jučer smo pratili DAX, sutra ćemo pratit rezultat od Bugara prije dva dana, a u poonedjlejak od Indije prekjučer(-12% )[bye]

Sklanjaju se nalozi sa prodaje polako na većini dionica, možda je stvarno kraj rasprodaji? [thumbsup]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

New Report

Close