Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


_Mrzljak_: ” Hang Seng +10,72 % [thumbsup] kuul .. kakva turbulencija .. ovo je za pamćenje .. da ne kažem “za anale” .. ” To je stari podatak.

da istina to je bilo od dana prije .. ali svejedno drugi indexi su u u zelenom i to po 2-3 postotka ..

Pozdrav svima dva sloma u tri mjeseca trebalo je to izdrzati [thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

Vaš link

Vaš link

Nakon amera i sad azije mislim da smo najgore turbulencije prošli i sad možemo sanirati gubitke samo [thumbsup]
ŽIVIO CROBEX USKORO IZNAD 5K[smiley]

Zeleno vam jutro, forumaši! Azija je cijelu noć bila stabilno pozitivna od +1 do +3 posto!
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=asia

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Dobro i nadasve zeleno jutro Vam svima želim.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

hvala grga![thumbsup]

dan je pametniji od noći

Nije da kvarim veselje, ali Azija je i jučer bila zelena…..Europa je velikom minusu jučer završila…..
Sve mi izgleda kao u onoj…….neće ovo na dobro poći……


Nije da kvarim veselje, ali Azija je i jučer bila zelena…..Europa je velikom minusu jučer završila…..
Sve mi izgleda kao u onoj…….neće ovo na dobro poći……

ali zato jučer amerika nije bila zelena nego se dobro crvenila a to je posve suprotno, danas idemo gore to je realno i nije nikakova navlakuša![wink]

dan je pametniji od noći


Pozdrav svima dva sloma u tri mjeseca trebalo je to izdrzati [thumbsup]

Kolega TREBALO ?
Kaj misliš da idemo u oporavak ?
INGRA na 41500 ???
A i ostali ?

…e sad vidim da je Amerika dobro završila….možda i bude dobro…

Dobro jutro! Azija zelena, Usa zelena. S tim da je Azija jučer bila preko 5 %.Bolje ne može! A kad ćemo mi to sve nadoknaditi? Nego ima li tko podatke koliko je pala USA a koliko Crobex od Nove godine. Čini mi se da smo mi puno više. A pali smo zbog njih. Smijurija.[lol]

ja se nadam jos malo crvenilu danas da konacno kupim sto sam naumio a onda neka ide u zeleno koliko hoce

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close