Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e gospodo ja sam na forumu,a da mi se ne sviđa što se događa stoji.[cry]
Samo gledam ,ali poslovica kaže POSLIJE KIŠE UVIJEK ZASIJA SUNCE!!!
A kada budemo vidjeli.
LP [yawn]


slovenija pobijedila norvešku[thumbsup] dodatni impuls sa naše burze

Opet ne smijemo izgubiti od Norveške , ako hočemo dalje, jel tako?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Najniži dow jones index 11 650 a najvišlji 12273 dakle razlika je 5,3 posto…………..[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Upravo gledam CNN live. Euforija na zatvaranju burze [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

asdfgh123:

slovenija pobijedila norvešku[thumbsup] dodatni impuls sa naše burze

Opet ne smijemo izgubiti od Norveške , ako hočemo dalje, jel tako?


tako je
ali nam je i bod dovoljan za prolaz

ali sad je dosta i neriješeno


Upravo gledam CNN live. Euforija na zatvaranju burze [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

oni uvijek plješću

Kako su ovi Ameri luuudi, jel tko gledao CNBC…al festaju kao da su u Moskvu usli![lol] [lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

He, he nakon što je pisalo market closed još se za 5 sekundi malo digo dow jones composite. Htjeli bi još trgovati…Sutra nek oni nas prate![lol]

Daj bože da mi višt taj jebeni jadroplov i atlanska ode na razumne vrijednosti.
[thumbsup]


ali sad je dosta i neriješeno

Šteta što rukomet nije nogomet pa da se postavi igra na nerješeno.
Ili bolje reći sreća da nije..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

plavi:

Nevera: ” Idem po pivce i kikiriki , cips idekicu , pa zauzima poziciju za Aziju , kada oni otvaraju burze , za svaki slucaj da mi nesto ne promakne . [thumbsup][proud] ” He,he, pa zar je do toga došlo, umjesto na Formulu1 ili sl. da se budimo za indexe u Aziji, ..[smiley]

Ja radim noćnu, meni svejedno! Ima li vas još takvih luzera?


Ja sam iz noće i danas nisam oka sklopio nego cijeli dan visim na burzi i na forumima, a prema svemu sudeći neću još u krevet.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close