Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dow preko 2 posto u plusu, Nasdaq preko 1 posto u plusu! Dry bulk brodari također u zelenom, bit će veselo još ovih desetak minuta! Ajmo u sto marki da će BDI sutra bit u plusu?

konvertibilnih?

Nekakav info je procurio ,,čim se takav preokret desio

a joj

Idem po pivce i kikiriki , cips idekicu , pa zauzima poziciju za Aziju , kada oni otvaraju burze , za svaki slucaj da mi nesto ne promakne .
[thumbsup][proud]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Sad su dali dodatni gas pred kraj.

Ako sutra ne odemo u plus kupujem grob u Albaniji. mislim kao investiciju, ne za sebe![lol]

Evo komentiraju na Ntv (Germany ) da jeovosognal koji sutra mora povući sve burze u Evropi.a A možemo samo pomisliti kak će sutra tek Azija potegnuti. E sad ako naši stručnjaci sutra ne potegnu Crobex na+4-5 % onda je ovo sve igra njihova sa nama.Mačke sa mišom.

DOW +2,20 %
NASDAQ + 1,10 %


Idem po pivce i kikiriki , cips idekicu , pa zauzima poziciju za Aziju , kada oni otvaraju burze , za svaki slucaj da mi nesto ne promakne . [thumbsup][proud]

He,he, pa zar je do toga došlo, umjesto na Formulu1 ili sl. da se budimo za indexe u Aziji, ..[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

slovenija pobijedila norvešku[thumbsup]

dodatni impuls sa naše burze

Prije sat i pol netko je pitao da li će biti kupnje sutra. Sad bi mogli pitati da li će biti prodaje. Bit će sigurno, samo po kojim cijenama.[cool]

upravo sam čuo zanimljiv pojam “news-oriented investors” ..
ovo na Dow-u u zadnja dva dana izgleda tehnički kao duplo-dno ..


Nevera: ” Idem po pivce i kikiriki , cips idekicu , pa zauzima poziciju za Aziju , kada oni otvaraju burze , za svaki slucaj da mi nesto ne promakne . [thumbsup][proud] ” He,he, pa zar je do toga došlo, umjesto na Formulu1 ili sl. da se budimo za indexe u Aziji, ..[smiley]

Ja radim noćnu, meni svejedno! Ima li vas još takvih luzera?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close