Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

grgica:

Ma nek se sve zeleni u Americi. Sada će napokon i hrvatske firme nešto vrijedit. [lol] [lol] [lol] [lol]

Katastrofa, mi svi visimo na cnn-i i yahoo finance u ove večernje sate i gledamo amere kako trguju. [shocked]

Stvarno nemamo pametnijeg posla [cry]

sutra nova prica na korekciji,nikolic,kosovo,rohatinski…[lol]


Opet će medvjeti prekinuti zimski san [lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

kad Azija i Australija otvaraju po našem vremenu
hvala unaprijed

izgleda da neću jest kruva i salame iduće dvi tri godine

banke zovu, margin call-ovi sutra, hjeli mi ili ne moramo pratit utakmicu..[huh]
makar smo kupnjom dionica mislili da kupujemo poslovanje naših firmi, a kad ono svi investitori prepisuju domaću zadaću od Amera[rolleyes]


plavi: ” Mada moram reći da mislim da je naša burza pretjerala sa oim padom najvećim djelom zbog USA, no dobro, ne možemo niti mi ostati postrani, ali šta je previše je previše.. ” da “over-reacting” je bila jedna od češće korištenih riječi koje su se mogle čuti ili pročitati ovih dana u vezi burzovnih događaja .. ali burza i ljudi uvjek imaju takvu pretjeranu reakciju i prema gore i prema dolje .. jel se nešto realno promijenilo u poslovanju da je Ingra sa 52-54-(60) pala čak do 41,5 ?? ( -35% ).. hm rekao bi da nije …

Je dogodilo se, kupili su za ništa zemljište u Ivanić Gradu, i ugovorili posao vrijedan ca. 450 milijuna kuna, gradnja 3 tvornice.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


asdfgh123: ” daj pusti nas da uživamo ” uživam i ja [cool] ovo je bolje od rollercoster-a .. od -1 do +2 .. to je filmski obrat .. a fora mi je gledati i amere uživo kako su se malo ustitrali .. frka im je …

Bio je i -2%, veliki preokret [thumbsup]


Eto, sad će i Belje iz Darde više vrijedit! Užas! Nego razmišljam nešto za sutra, šta kažete dejtrejderi, mislite li da ćete i sutra imati priliku ujutro skupo prodavati a kasnije jeftino kupovati? Ne vjerujem da će se 2 dana zaredom ponoviti isti scenarij, mogli bi ujutro odmah u zeleno i tako nastaviti još dosta dana?!

E kad bih to znali[proud]

a fora mi je gledati i amere uživo kako su se malo ustitrali .. frka im je … ” a mi ko nismo

a jesmo i mi .. ali ja sam osobno prošao i puno gore stvari od pada burze od 15-20-25 % .. tako da mi se to ne čini kao nešto posebno …


_Mrzljak_: jel se nešto realno promijenilo u poslovanju da je Ingra sa 52-54-(60) pala čak do 41,5 ?? ( -35% ).. hm rekao bi da nije …
” Je dogodilo se, kupili su za ništa zemljište u Ivanić Gradu, i ugovorili posao vrijedan ca. 450 milijuna kuna, gradnja 3 tvornice.

naravno mislio sam na negativne događaje [proud]
a ovi pozitivni bi mogli utjecati samo na stabilnost cijene ili čak na rast …

Ovo je se zove napraviti stranicu……
http://marketrac.nyse.com/mt/index.html
obratimo pažnju ne p/e američkih dionica…je li došlo vrijeme da se i hrvatske poslože u sličnim rasponima?

AMERIKA U ZELENILU……………OKRET [thumbsup][thumbsup][thumbsup]
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

sutra će Europa u zeleno

Dow preko 2 posto u plusu, Nasdaq preko 1 posto u plusu!

Dry bulk brodari također u zelenom, bit će veselo još ovih desetak minuta!
Ajmo u sto marki da će BDI sutra bit u plusu?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close