Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nek se sve zeleni u Americi. Sada će napokon i hrvatske firme nešto vrijedit. [lol] [lol] [lol] [lol]

Katastrofa, mi svi visimo na cnn-i i yahoo finance u ove večernje sate i gledamo amere kako trguju. [shocked]

Stvarno nemamo pametnijeg posla [cry]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Sutra bi mogli svi pozeleniti



Lako će se smanjiti volontilnost i cijene će rasti kada se dobije povjerenje da će učinak recesije biti mali………[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


gledam si bas brodare na NY… neko ludilo se tamo dogadja

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

pitanje je koliko ce to trajati…

DRYS se vratio u crvenilo a baš gabilo lijepo krenulo
Ispravak već se zazelenilo opet[thumbsup]

tko da se prati utakmica , na šta je to sve spalo


Ma nek se sve zeleni u Americi. Sada će napokon i hrvatske firme nešto vrijedit. [lol] [lol] [lol] [lol]

Katastrofa, mi svi visimo na cnn-i i yahoo finance u ove večernje sate i gledamo amere kako trguju. [shocked]

Stvarno nemamo pametnijeg posla [cry]

sutra nova prica na korekciji,nikolic,kosovo,rohatinski…[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


daj pusti nas da uživamo

uživam i ja [cool]
ovo je bolje od rollercoster-a .. od -1 do +2 .. to je filmski obrat ..
a fora mi je gledati i amere uživo kako su se malo ustitrali .. frka im je …

dow 2.00%

Market Summary

Dow 12,211.97 +240.78 +2.01%

Nasdaq 2,315.69 +23.42 +1.02%

S&P 500 1,335.25 +24.75 +1.89%

10 Yr Bond(%) 3.4240% -0.0600


Ma nek se sve zeleni u Americi. Sada će napokon i hrvatske firme nešto vrijedit. [lol] [lol] [lol] [lol] Katastrofa, mi svi visimo na cnn-i i yahoo finance u ove večernje sate i gledamo amere kako trguju. [shocked] Stvarno nemamo pametnijeg posla [cry]

Ja mislim da imamo svi nesto pametnijeg za radit, ali sta ces kad smo nazalost postali primorani i na to. Dosta se izgubilo u zadnjih par dana

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


asdfgh123: ” daj pusti nas da uživamo ” uživam i ja [cool] ovo je bolje od rollercoster-a .. od -1 do +2 .. to je filmski obrat .. a fora mi je gledati i amere uživo kako su se malo ustitrali .. frka im je …

a mi ko nismo

Eto, sad će i Belje iz Darde više vrijedit! Užas!
Nego razmišljam nešto za sutra, šta kažete dejtrejderi, mislite li da ćete i sutra imati priliku ujutro skupo prodavati a kasnije jeftino kupovati? Ne vjerujem da će se 2 dana zaredom ponoviti isti scenarij, mogli bi ujutro odmah u zeleno i tako nastaviti još dosta dana?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close