Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da ovo je zapravo čudesno ..
pratimo nešto što se događa 6-7-8- tisuća kilometara daleko u realnom vremenu preko Html stranica (jednostavna tehnologija ali vrlo upotrebljiva).. i još u realnom vremenu komentiramo tu na forumu ..
i što je isto važno da nas se ti događaji preko bare itekako dotiču ..

pričali su mi stariji dečki kako je to nekad bilo na zse , izvještaj o trgovini nekog dana na zse burzi se mogao naći tek sutradan u nekim dnevnim novinama .. a nalozi su se zadavali ručno, tj. telefonski .. 🙂 ..

da i provizija je bila 1% pri K i 1,5% kod P.Al se moglo pratiti normalno preko zse mostish i vse preko atm-a 2001.god.ocito je on jos kasnije[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Mada moram reći da mislim da je naša burza pretjerala sa oim padom najvećim djelom zbog USA, no dobro, ne možemo niti mi ostati postrani, ali šta je previše je previše..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ameri se oporavljaju[thumbsup]


asdfgh123: ” ne mogu vjerovat da pijem pivo, pričam sa ženom i pratim američki indeks ” Mora da su nam negdje zene presretne zbog toga…

ja sam prošao sve faze od kartanja, poker aparata, kazina…

žena mi se povezuje burzu s time.

_Mrzljak_:

probio dow 12 k [cool] u plusu je sada …

+0,34%


Sta bi reko FAZAN , ko bi rekao da cu pratiti americke i aziske indekse [thumbsup]
samo kako ce to nama pomoći , jedino psiholoski [wink]

najvrednije stvari u životu su besplatne

DJ na 1.18 [thumbsup][pray][lol]

DJ 1.41 [cool]

NASDAQ prelazi u zeleno…

dow 1.47%[thumbsup]

U ova dva dana naucio sam o americkoj i azijskoj burzi vise nego tijekom cijelog studiranja [lol] [lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


dow 1.47%[thumbsup]

tako se vec da! [thumbsup]

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Mada moram reći da mislim da je naša burza pretjerala sa oim padom najvećim djelom zbog USA, no dobro, ne možemo niti mi ostati postrani, ali šta je previše je previše..

da “over-reacting” je bila jedna od češće korištenih riječi koje su se mogle čuti ili pročitati ovih dana u vezi burzovnih događaja ..
ali burza i ljudi uvjek imaju takvu pretjeranu reakciju i prema gore i prema dolje ..
jel se nešto realno promijenilo u poslovanju da je Ingra sa 52-54-(60) pala čak do 41,5 ?? ( -35% ).. hm rekao bi da nije …

New Report

Close