Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

al ce crveni danas, ko da je sv. Ante

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


al ce crveni danas, ko da je sv. Ante

Ostavi se sv.Ante

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

evo neko pobro 1000 komada BLJE do uključujući 299 kn [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


evo neko pobro 1000 komada BLJE do uključujući 299 kn [smiley1]

Izgeda da se taktika isplati. To je samo potvrda da kad se veliki namire polijećemo.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Da…i tako ce biti na puno dionica
Evo primjera i na LVCV…netko pokupi sve do 488,97…a sad ima nalog 2 lipe jeftiniji, pa nece…bezveze[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

taj veliki više nema nofca… usput je kupio i moje dionice… joj što mi bi

nema mi druge nego se zae..ti

Moje su iznad 500…ima taj novca…ali ceka da mu ga stranac isplati[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

A koji genijalac prodaje Plivu sad po 700 a bilo mu je malo Barrovih 820?[smiley2]

Fino
4.000 komada SNHO po 175.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


jesam li spomenuo da je VART sad naglo skočio sa 133 na 151 [smiley1]

treba reći da je samo 1 (jedan komad) prošao po 133kn

Ali je onda opet pao na 140…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ali je onda opet pao na 140…

s VART je danas protrgovano 301# dionica-uz promet od 44228,79kn i prosjek 146,94kn,a to je složit ćemo se premala količina da bi se govorilo o katastrofalnom padajućem trendu[smiley2]kao što bi bilo neozbiljno reći da je nešto i poraslo na maloj količini-ono što je činjenica,to je:
-da se očekuje najbolje kvartalno izvješće nakon dosta vremena
-da se radi o 1.kotaciji
-da se radi o nekonsolidiranoj extra vrijednoj imovini itd.
-a dugovi se smanjuju polako,ali sigurno

New Report

Close