Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@plavi
Kada se sve stabilizira vjerojatno ćemo krupnim koracima nazad.
Ovo se može dvojako protumačit

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



@plavi

Kada se sve stabilizira vjerojatno ćemo krupnim koracima nazad.
Ovo se može dvojako protumačit

Ista stvar kao riječ gore.

No respect

blow:


A osim toga molio bih neka mi netko objasni sve moguće fundamentalne, grafičke i šta ja znam kakve sve ne, analize za bilo koju dionicu unazad nekoliko dana ili čak mjeseci?
Zar npr. Končar,Adris ili IGH i HT propadaju? Ili sam ja nešto prespavao??

Hrvatske dionice se trze na dosta optimisticnim multiplama. Trzista u razvoju su osjetljiva na usporavanje gospodarstva. Pogotovo rizicna trzista kao Hrvatska. Kad podje zlo u svijetu, svi rezu prvo tamo gdje su u debelom plusu i gdje smatraju da je najveci rizik.

Hvala na objašnjenju, btw. nisam ti replicirao,već te citirao i pokušao se nadovezati. Ovaj moj dio si izvukao iz konteksta, pa ko želi nek pročita post, pa će se neki možda naći u njemu.

http://whycroatia.blogspot.com/

Ne bih vas htio plašiti ali ponestaje nam prijatelja na kupnji na mnogim dionicama. Jest da se ja trudim pokrpati rupe ali ne stignem na sve strane.

A i na toj Ingri bi moglo poklopiti Nightridera[shocked]

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese


Kolega plavi, ja bi podrzao vase misljenje u svezi glede izlaska stranih. Vidlo se prekjucer i jucer. Prekjucer, veliki poklapaju, nista u blokadu. U utorak ujutru naslov u jutarnjem: “Strah na burzi” (vise crnila bilo na prvoj stranici nego kad je Tito umro). Odmah blokade na malim prometima, sa par dionica (panicari procitali i bjeze). Nakon toga, i jucer i danas, poklapanje oprezno.

jesi se i ti uozbiljio ,a?
nije vise za’ebancija i drukanje prema dole?

u’vatilo te sa “rukama u pekmezu”?
[lol] [lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

deimos:

Kolega plavi, ja bi podrzao vase misljenje u svezi glede izlaska stranih. Vidlo se prekjucer i jucer. Prekjucer, veliki poklapaju, nista u blokadu. U utorak ujutru naslov u jutarnjem: “Strah na burzi” (vise crnila bilo na prvoj stranici nego kad je Tito umro). Odmah blokade na malim prometima, sa par dionica (panicari procitali i bjeze). Nakon toga, i jucer i danas, poklapanje oprezno.

jesi se i ti uozbiljio ,a?
nije vise za’ebancija i drukanje prema dole?

u’vatilo te sa “rukama u pekmezu”?
[lol] [lol] [lol] [lol]

Ja sam odrezao sto je trebalo, ne se brinut za mene…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

A nije dobro kad se zahebavam, nije dobro kad sam ozbiljan… [undecid]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ma dobro je u oba slucaja, ne brinem se ja za tebe, sta si skuhao, sad kusaj, pa maker bili i kolačići..
drago mi je da smo zajjedno, jer zajedno smo jači.hehehe[lol] [lol] [lol]

PS-po nacinu pisanje se vidi koliko i sta si odrezao.hihihihhihi[kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Nego, jesi srezo JDPL? Reko sam ti da ces se nasukat tamo…
[lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

nisam..
krvarim..[cry][cry][cry]

kesa imas 10%,a dionica?sta ti je ostalo sve?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


nisam..
krvarim..[cry][cry][cry]

kesa imas 10%,a dionica?sta ti je ostalo sve?

KOEI mamu mu njegovu [lol] . Moze li gore!?

I nije 10% cash-a, nego puno-puno vise. Samo se ti tjesi da sam se nasuko ko tanker na sprud. Ja ulazem u oprez!
[lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Samo, neznam kako ce vama pomoci sto se okorjeli trejder koji kupuje bottom-e nasukao? Bojim se nikako [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close