Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije li možda stvar u tome da su neki fondovi zbog lošeg poslovanja prisiljeni prodavati udjele a nemaju keš za udjelničare. Dok se takvi iskrcaju mogli bi gore.

To nije dobra varijanta. Nadamo se da imaju dosta cash-a. Jos brane likvide, doduse svaki put malo nize, ali to im nije za zamjerit.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

veli Floričić u jutarnjem da su pojačali pozicije u gotovini. Ne znam zašto, al baš mu i nevjerujem

...ladies and gentlemen....AC/DC


veli Floričić u jutarnjem da su pojačali pozicije u gotovini. Ne znam zašto, al baš mu i nevjerujem

a zašto lažeš da je to rekao? ponovno pročitaj. rekao je da uvijek drže dovoljnu količinu gotovine, a sve u kontekstu da uvijek mogu podmirivati eventualnu prodaju udjela udjelničara. nemoj samo naslove čitati nego cijeli tekst.

...povijest se ponavlja...


veli Floričić u jutarnjem da su pojačali pozicije u gotovini. Ne znam zašto, al baš mu i nevjerujem

Ko zna sta je istina.Boli njega za nas,da je covjek stavio bi bez izlazne naknade………………………..[angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Amerikanci su zaboravili kako zeleno vise izgleda..[bye]

"I think there is a world market for about five computers" Thomas Watson Sr.

još će europa u zeleno završit


Mozete se vi cudit sto ameri vuku sve gore-dolje, ali to je tako. Rekao sam vec, dok se oni ne stabiliziraju, nista od ostatka.

Ma sve to mi znamo. Samo kad ovo prođe bit će nešto drugo…Bili su izbori i pripadajući folklor,pa nije bilo dobro, sad je strah od recesije nekoliko tisuća km od nas,pa opet nije dobro, sutra će potres u KP Kine i opet neće biti dobro… A vjerujte, igrači se sad u tišini tovare,
i kod nas i vani, i to oni isti koji će Vam sutra reći da je globalno zatopljenje te zato trebaju pasti dionice Microsofta i Zdenke. Za godinu ili dvije oni će se brčkati na Bahamima, a mi doma u kadi.
A osim toga molio bih neka mi netko objasni sve moguće fundamentalne, grafičke i šta ja znam kakve sve ne, analize za bilo koju dionicu unazad nekoliko dana ili čak mjeseci?
Zar npr. Končar,Adris ili IGH i HT propadaju? Ili sam ja nešto prespavao??

http://whycroatia.blogspot.com/

Danas Azija u zelenom, Europa i Ameri u crvenom, sutra inverzno.[thumbsup]

a zašto lažeš da je to rekao? ponovno pročitaj. rekao je da uvijek drže dovoljnu količinu gotovine, a sve u kontekstu da uvijek mogu podmirivati eventualnu prodaju udjela udjelničara. nemoj samo naslove čitati nego cijeli tekst.

nema potrebe za vrijeđanjem, dragi kolega. U online izdanju jutarnjeg piše ovo što sam napisao. Uostalom, tko god bio u pravu, nema potrebe za ljutnjom, nismo na indexu[undecid]

...ladies and gentlemen....AC/DC

Gledam Amerikance na finance Yahoo i sve se više zelene, međutim neznam gdje vi vidite prosječan index? Hvala!



A osim toga molio bih neka mi netko objasni sve moguće fundamentalne, grafičke i šta ja znam kakve sve ne, analize za bilo koju dionicu unazad nekoliko dana ili čak mjeseci?
Zar npr. Končar,Adris ili IGH i HT propadaju? Ili sam ja nešto prespavao??

Hrvatske dionice se trze na dosta optimisticnim multiplama. Trzista u razvoju su osjetljiva na usporavanje gospodarstva. Pogotovo rizicna trzista kao Hrvatska. Kad podje zlo u svijetu, svi rezu prvo tamo gdje su u debelom plusu i gdje smatraju da je najveci rizik.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Gledam Amerikance na finance Yahoo i sve se više zelene, međutim neznam gdje vi vidite prosječan index? Hvala!

kako mislis zelene?
dow -1.44%
nasdaq – 2.74&

New Report

Close