Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj u Evropi prije počinju a kasnije završavaju, valjda zato i nakupe ovoliki minus, tu je caka.

Zar kod nas nitko ne prati Azijske burze. Što mi gledamo samo na zapad? Tamo je sve zeleno i baš ih briga za nas, za Ameriku i recesiju. Ide im posao. Okrenite malo Azijate da vas utješe.

daj Vjeko please odmoderiraj kolegu tenkistu. on nam je jedino svitlo, a u tunelu smo. [pray][pray][pray][pray]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Zeleno je, zeleno [proud][proud][proud]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Mislio sam danas kupovat ali idem sutra, imam keša pa da se počastim ili propadnem [undecid]

Cookie Monster

sta to nama vrijedi kad smo mi danas 3% CRVENI A i sutra smo pa mislim 2% crveni pa cemo na stagnaciju zbog kosova jedno 2tjedna biti na 4200 crobexa

Mislio sam danas kupovat ali idem sutra, imam keša pa da se počastim ili propadnem [undecid]

odlučih se za:
HT-R-A
ADRS-P-A
ATPL-R-A
ADPL-R-A
VIRO-R-A
SLRS-R-A
INDG-R-A
LEDO-R-A

Cookie Monster

Nevjerojatno mi je da se svabe i ostali tako uplase kako ce ameri potonut da zarone na -5.5%, a ameri su u zelenom ili u recimo -2.5%. A jos mi je nevjerojatnije da ih mi pratimo.. Pa koji to ljudi prodaju po ovim cijenama? Sto im treba hitno para za neku operaciju??
Evo nek mi neko objasni zasto bi HT trebao pasti?

Može li netko prokomentirati ovaj promet na LKPC danas!
Skupština za dokap je u petak, dakle jučer je bio zadnji dan za kupnju zbog dokapa, a danas kada bi cijena trebala roknut na +-3500 prosjek je 4150 i preko 6 mil kn prometa[shocked]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mozete se vi cudit sto ameri vuku sve gore-dolje, ali to je tako. Rekao sam vec, dok se oni ne stabiliziraju, nista od ostatka.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Nije li možda stvar u tome da su neki fondovi zbog lošeg poslovanja prisiljeni prodavati udjele a nemaju keš za udjelničare. Dok se takvi iskrcaju mogli bi gore.

što amerika nestabilnija to bolje za nas [thumbsup] dugoročno gledano[lol]

Cookie Monster

New Report

Close