Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po investoru LKPC -44,60%

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

ala ko je sve na burzi – ne mislim na one koji baš moraju iz nekog razloga prodavati.

pa i neka ode sve još 10 % i treba to takvima da dobro plate glupu rasprodaju i treniranje našeg strpljenja i živaca!
nisam prodao niti mialim da ode još ne znam koliko dolje a prodavateljima želim što skuplju školu!!! [angry]

Počeo je kontraudar PODRAVKA počišćena.

Korisnik trek prijavljen.
Ukupno korisnika: 216
Ukupno gostiju: 20056[thumbsup]

čuvaj svoju metlu


ala ko je sve na burzi – ne mislim na one koji baš moraju iz nekog razloga prodavati.

pa i neka ode sve još 10 % i treba to takvima da dobro plate glupu rasprodaju i treniranje našeg strpljenja i živaca!
nisam prodao niti mialim da ode još ne znam koliko dolje a prodavateljima želim što skuplju školu!!! [angry]


hm , pa zasto takvo razmislajti , ako ce pasti pasti ce .
kada bi znao sta ce pasti 10 % odmah bi prodao i kupio jeftinije

najvrednije stvari u životu su besplatne

zvone,

ne uzbuđuj se. ne prodaju samo mali nego i veliki. Velikima je voda došla do grla jer nisu likvidni, a na prodaju sus tavili velike naloge ne bi li se riješili balasta, a istovremeno kupovali jeftinije.

Svako sranje prođe, pa će i ovo. i sam primam udarce i portfelj mi gubi, ali sada bi najgore bilo prodat, pa opet ulaziti.


ala ko je sve na burzi – ne mislim na one koji baš moraju iz nekog razloga prodavati. pa i neka ode sve još 10 % i treba to takvima da dobro plate glupu rasprodaju i treniranje našeg strpljenja i živaca! nisam prodao niti mialim da ode još ne znam koliko dolje a prodavateljima želim što skuplju školu!!! [angry]

Ma gledam ovo i smijem se. Na mlnr-r-a jazovka bila i panično kreće prodaja po bidu, a cijena samo pada i pada. I sada vidi vraga 500 kom na kupnji se pojavi niotkuda [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Jao, da mi je samo znati tko ovo prodaje. Očito je voda do grla ekipi.

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

zvone101:

ala ko je sve na burzi – ne mislim na one koji baš moraju iz nekog razloga prodavati.

pa i neka ode sve još 10 % i treba to takvima da dobro plate glupu rasprodaju i treniranje našeg strpljenja i živaca!
nisam prodao niti mialim da ode još ne znam koliko dolje a prodavateljima želim što skuplju školu!!! [angry]

hm , pa zasto takvo razmislajti , ako ce pasti pasti ce .
kada bi znao sta ce pasti 10 % odmah bi prodao i kupio jeftinije

pa stvar je u tome da nitko ne zna kada će gore (kao ni do kada će dolje) i sada je bolje ne prodavati ako se ne može kupovati po ovako povoljnim cijenama.

Netko na INI sve kupi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

KOEI počišćen 2000 kom u sekundi.

U Americi banke porasle po 3% zbog smanjenja kamata bez obzira što imaju 10 mlrd dolara gubitke. A kod nas padaju.[lol]


KOEI počišćen 2000 kom u sekundi.


Netko na INI sve kupi.

kupaca ipak ima, izgleda da im je povoljno odjednom

New Report

Close