Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo da te utješim malo….. ulaz na svim dionicama mi je cca 5- 10% viši od današnje cijene i ništa ne mislim prodat jer sam uvjeren u svoj izbor pa makar se sad odmah nebo srušilo….

Scio me nihil scire

Glavno da je Luka Rijeka u plusu i to 2%.[shocked]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evropa se naglo podigla iz petica i šestica na dvojke i trojke![thumbsup]

nisu se ustrtarili već glume zabrinutost i šire paniku. Garant čekaju na bidu, a cijena im se polako približava i sada treba još nadrukati na dolje da ih poklopi…….


haha baš ste se utrtarili,al dat ću Vam prijateljski savjet: kad neznate što bi učinili analitičari savjetuju da Vam je najbolje da ništa ne činite[wink]

ovo gadno izgleda, jedino zalim sto imam nekog kesa ali i radim kucu, ali ako ovo jos sklizne ode kuca na cekanje, netreba se sekirati, ici ce to ponovo gore a do tada strpljenje i lagano setanje po prirodi[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

luki007:

E moram priznat sad me već polako strah kak će sve ovo završit !!!

Samo Luka Ploče -35%, iako je bilo i -20% u jednom trenutku.

to je zbog dokapa!

[cool]
iz panike nema kruha. ugasit monitore, sačekati tjedan dana za razvoj situacije

Malo se pretjeruje s spuštanjem cijene?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

a što se tiče INGRE pa ona je krenula od 1000kn ako se ne varam,a ozbiljnija trgovina od cca 5000kn i to je abnormalan rast i za moj pojam najveći balon na tržištu(bez ikakve ljutnje molim) [wink],realna vrijednost bi joj bila oko 10-15000kn[thumbsup]


Malo se pretjeruje s spuštanjem cijene?

Ovce same dolaze makaze u ruke i šišaj.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Evropa se naglo podigla iz petica i šestica na dvojke i trojke![thumbsup]

samo ne znam kako će to nama pomoći [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ovooo je smiješno! A tek hrportfolio, krvi do koljena!
Baš mi je drago što je ovako, bit će nam svima lakše idućih godina, samo izdržite ovih dana!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close