Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a jeste babe. tko ne može gledati neka se makne odavde i neka gleda crtiće.

stvarno su se neki ljudi generalno usrali, a to je bila generalna namjera da se izazove ovakav efekt.

gdje li mi je kolega matrix da kaže koju prigodnu……..

kada se otvara američka burza?

Pa šta je ovo ljudi ingra 41 500, nalozi na prodaju na 42000 ?????

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

em što su babe još su i loši glumci. Pitanje “gdje su ameri” je smiješno i bedasto.
kolega slažem se sa vašim postom u potpunosti


Očigledno je da i pojedinci na ovom forumu svojim tobožnjim žaljenjem i strahom šire paniku među ulagačima .Sve sa ciljem dašto jeftinije dokupe .Svako tko ulaže u dionice mora biti svjestan da one moraju i padati,kad se okrene trend rast će.Zato ne treba prodavati u panici jer se gubi novac ,sve će se to vratiti na svoje ako ne za tri dana ,ni tri tjedna ali za neko vrijeme biti će sve OK i oni koji sada prodaju bud zašto će biti u velikoj depri. Zato samo hladne glave u ovakakvoj situaciji.Tko ima love sad se kupuje.

turist:

budd:

Zanimljivo je kako mediji manipuliraju svijetom. Vrlo lako se može izazvati sasvim suprotan scenarij – erupcija oduševljenja jeftinim cijenama, par tračeva, par analitičara podupla svojim izjavama i da vidite CROBEX opet na 5400 u tili čas. Strašno je ovo

nije strašno,ovo je prirodna selekcija[lol] ,ne kaže se bezveze da samo cca 5% ljudi zarađuje na burzi ,a ostali da gube,dakle zaradit će oni koji imaju trenutno CASH-R-A pozicije[wink],ostali više sreće drugi put

Bas se nadam da ce ufurani tipovi poput tebe prvi popusit

samo se ti nadaj prijatelju[wink] ja imam namjeru preživjeti na burzi bar još 15-tak godina,a i nije ovo meni prva korekcija[thumbsup]
-2005. tko je kupio taman u ovo vrijeme mogao se nadati nuli tek oko 10.mjeseca[lol] [lol]

THNK

156 kom na prodaji na 9000 kn
prva kupnja 8 808 kn

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Pa šta je ovo ljudi ingra 41 500, nalozi na prodaju na 42000 ?????

Pogledaj malo P/E Ingre, bit će ti jasnije [cool]

E moram priznat sad me već polako strah kak će sve ovo završit !!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

haha baš ste se utrtarili,al dat ću Vam prijateljski savjet: kad neznate što bi učinili analitičari savjetuju da Vam je najbolje da ništa ne činite[wink]

kolega ne zamjerite, ali čemu toliko čuđenje???
prodaju mali koji su se uplašili, ali bogami prodaju i fondovi jer ljudi vade novce, pa fondovi jeftinom prodajom moraju osigurati isplatu.
BTW na INGRA-i se već nazire 40k među top 5 kupnji.


Pa šta je ovo ljudi ingra 41 500, nalozi na prodaju na 42000 ?????

Ajmo drhtavci…Koliko će vas se još nagurati ispod ovih naloga na 43k i 44k na INGRI…Ne mogu vjerovati da ovako rasprodaju….[cry]


E moram priznat sad me već polako strah kak će sve ovo završit !!!

Samo Luka Ploče -35%, iako je bilo i -20% u jednom trenutku.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close