Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za pocetak svatko bi se od love koju investira na burzu trebao “oprostiti” tj. da mu ta lova ne predstavlja ustedjevinu kakvu kolega mmstanic spominje. Ako se covjek tako postavi, onda puno lakse moze trgovati.

O bože, što učini onaj H nalog na Belju, spusti cijenu na 290,00 kuna bez ikakve potrebe.
Da je Samodol pravi zabranio bi korištenje H naloga, pa bi onda vidjeli tko je gdje i kako.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

evo npr VART sa 25000 kn protrgovanih pao sa 156 na 133… he he he [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


O bože, što učini onaj H nalog na Belju, spusti cijenu na 290,00 kuna bez ikakve potrebe.
Da je Samodol pravi zabranio bi korištenje H naloga, pa bi onda vidjeli tko je gdje i kako.

Ne može se taj H ukinuti jer označava da je je to Hrvatski način trgovanja dionicama.

ma ne beri brige, nego ako imaš još para stavljaj na kupnju… shema city centar one [smiley1] bit će rasprodaje [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Ne može se taj H ukinuti jer označava da je je to Hrvatski način trgovanja dionicama.

Vidite, još jednom se dešava to što dotični da mu ne spominjem ime javno priča o tome kako će uvesti reda, a ispod možeš pročitati kako je u dogovoru s “većima” namjerno plašio male kako bi na taj način smanjio cijenu mnogih dionica što mu je i uspjelo.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Moje je mišljenje da će sa Petrokemijom još biti problema. Privatizacije iduće godine nema, plin poskupljuje (izjava izvršnog direktora Ina-Naftaplina Zelića ), Hakela je izgubio osmjeh, a podočnjake sakrio naočalama. Neće biti dobro. Pozdrav !


Tko je teško uštedio neku sumu novca ne treba se baviti burzom jer će izgubiti dobar san i novac, ako nema znanje ili staklenu kuglu. Dobar je članak jučer u Jutarnjem imao Ante Tomić o trgovanju dionicama.

Na to je i Rohatinski aludirao, u članku mi se najviše svidio dio gdje “broker” kaže drugom da treba kupiti Franck jer kava se pije i dionica mora rasti…..


Za pocetak svatko bi se od love koju investira na burzu trebao “oprostiti” tj. da mu ta lova ne predstavlja
ustedjevinu kakvu kolega mmstanic spominje. Ako se covjek tako postavi, onda puno lakse moze trgovati.

Na to sam i mislio kolega,ali htio sam ukazati da je to problem ako čovjek samo tako uleti sa svojom lovom. Na kraju krajeva svi smo uštedjeli da bi počeli trgovati,je li tako kolega? Pa niste počeli sa 100 kn

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

to me podjeća na shemu privatizacije, mazni što možeš, pa kad je privatizacija dovršena, e sad ćemo uvest reda kako slučajno ne bi sad još neki igrač uletio da nam stvara konkurenciju [smiley11]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


to me podjeća na shemu privatizacije, mazni što možeš, pa kad je privatizacija dovršena, e sad ćemo uvest reda kako slučajno ne bi sad još neki igrač uletio da nam stvara konkurenciju [smiley11]

ovo je najveca istina na ovom trzistu!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

jesam li spomenuo da je VART sad naglo skočio sa 133 na 151 [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


jesam li spomenuo da je VART sad naglo skočio sa 131 na 151 [smiley1]

Znači da je bljedoliki Antimon trebao danas dva puta reagirati u jednom danu samo na Varteksu, hi,hi,hi
Ja se pitam cija je ljubavnica kupila tu jednu dionicu s kojom će sutra kupiti krzno od hromog dabra?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close