Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svako dno na krivulji Crobexa je niže od prethodnog, svaki vrh je niži od prethodnog. Rekao bih nešto ali neću [sealed]

Zanimljivo je kako mediji manipuliraju svijetom. Vrlo lako se može izazvati sasvim suprotan scenarij – erupcija oduševljenja jeftinim cijenama, par tračeva, par analitičara podupla svojim izjavama i da vidite CROBEX opet na 5400 u tili čas. Strašno je ovo

Hell is Empty and all the Devils are Here


Svako dno na krivulji Crobexa je niže od prethodnog, svaki vrh je niži od prethodnog. Rekao bih nešto ali neću [sealed]

Hoćeš da ja kažem ?

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Čista psihologija kolege ,nemojte paničariti.Panici nije mjesto na burzi

ja cu rec: ako mislite da real bear pise ovdje iz altruizma, varate se.. nema altruizma kad su pare u pitanju..

pozdrav[tongue]

p.s. doduse a ko vam je dijonica na P/B 7-8 i P/E oko 100, ima mjesta i za zabrinutost[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Zanimljivo je kako mediji manipuliraju svijetom. Vrlo lako se može izazvati sasvim suprotan scenarij – erupcija oduševljenja jeftinim cijenama, par tračeva, par analitičara podupla svojim izjavama i da vidite CROBEX opet na 5400 u tili čas. Strašno je ovo

nije strašno,ovo je prirodna selekcija[lol] ,ne kaže se bezveze da samo cca 5% ljudi zarađuje na burzi ,a ostali da gube,dakle zaradit će oni koji imaju trenutno CASH-R-A pozicije[wink],ostali više sreće drugi put

Iznenadili su me neki ljudi sa foruma ,mislio sam da su trezveniji i stabilniji [thumbsup]

FTSE 100 5,565.80 -174.30 -3.04%

DAX 6,421.02 -348.45 -5.15%

CAC 40 4,651.28 -191.26 -3.95%

[sad]

KOEI
Cijena Prodaja
950,00 1962
979,00 16
980,00 330
996,00 7
996,67 13

ode končar šoto][shocked]

Oh, eto i mene, pa nije puno palo…
Cini mi se da je svima na ZSE p.k. i da cemo vise odpilit ove strance.. kakve oni veze imaju sa nama…
Ovo su smijesne cijene, ljudi nemojte panicariti, di su ameri, na suprotnoj strani planete..
Ko ima jos nesto para nek kupi, ko ima zivaca nek shorta i to je to.
Ko nema zivaca nek pogleda sta ima za mjesec dana, ako bude u minusu nek pogleda za sljedecih mjesec dana i to je to….

Očigledno je da i pojedinci na ovom forumu svojim tobožnjim žaljenjem i strahom šire paniku među ulagačima .Sve sa ciljem dašto jeftinije dokupe .Svako tko ulaže u dionice mora biti svjestan da one moraju i padati,kad se okrene trend rast će.Zato ne treba prodavati u panici jer se gubi novac ,sve će se to vratiti na svoje ako ne za tri dana ,ni tri tjedna ali za neko vrijeme biti će sve OK i oni koji sada prodaju bud zašto će biti u velikoj depri.
Zato samo hladne glave u ovakakvoj situaciji.Tko ima love sad se kupuje.

Ma nek ide sve….

ZABA počišćena prema gore do 11150, a onda poklopljena do 10.500.

New Report

Close