Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MOŽE LI MI NETKO OBJASNIT SITUACIJU LUKA PLOČE? SLABO INFORMIRAN.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

Ljudi, kad će ovo na bolje, ima neko nekakvu kristalnu kuglu ili si je dobar sa babom vračarom ?[bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

“Naši ključni pokazatelji market timinga sugeriraju da je vrijeme za kupnju dionica, a tome dodatnu potporu pruža popuštanje monetarne omče američke središnje banke. Vjerujemo da rizikom prilagođeni prinos trenutno daje povoljan vjetar u leđa svima koji danas na burzi namjeravaju kupovati.”


MOŽE LI MI NETKO OBJASNIT SITUACIJU LUKA PLOČE? SLABO INFORMIRAN.

Nažalost nitko ništa ne zna o toj Luci.[embarass]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

KORF za bagatelu.


postenog covjeka na ovom forumu nema [lol]

A jeli? A jesam vam posteno govorio da smo nahebali! [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Baš imam CASHA 100%, mogao bih sada u SHOPPING…..ima netko prijedlog???[thumbsup] Danas prodaju fondovi…za džabe…..

pa nista covjece, jesi zaboravio sta si nama ostalima govorio?[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Oko čega se vi brinete? Ako netko želi prodati KOEI po 950, ja ću ga kupiti makar za godinu dana bio smak svijeta

Hell is Empty and all the Devils are Here

@V. Braun :

kako moš imati kolega 100% casha kad nam jučer reče da si se postavio na IGH na 13 k , i na još par dionica kojih se sada ne mogu sjetiti ali čini mi se da si trebao biti poklopljen na dosta njih….

nemoj mi samo reći da si to sve jučer kupio pa da si danas opet na otvaranju prodao, pa sad imaš opet Cahs ? [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


MOŽE LI MI NETKO OBJASNIT SITUACIJU LUKA PLOČE? SLABO INFORMIRAN.

ako se dobro sjećam LKPC je bila na 3 i nešto – 3300 kn prije objave o dokapu i mogla bi se vratiti na slićne razine a uvažavajući trenutno stanje i korekciju još i niže.

izgleda da su ovi u europi očekivali da će se i njima srezat kamata, pa sad nisu baš zadovoljni.

A sta glumata ovaj nalog na kupnji ATPL na 2790 sa 500 kom , kao skupo mu pokupiti ovo na 2800 ,
ne koje navlacenj , zanimljivo a ovaj mu nece da proda eh eh . koji face
[wink]

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close