Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš imam CASHA 100%, mogao bih sada u SHOPPING…..ima netko prijedlog???[thumbsup]
Danas prodaju fondovi…za džabe…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Luka ploče-30%. Katastrofa.


postenog covjeka na ovom forumu nema od danas[lol]

to je zato sto sam napisao da je kod TEHN jazovka, pa me vise ne racunas[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


fazan: ” vipy: ” fazan: ” a nu đure i industrice … stoje ponosito i prkose buri i oluji … ” daj fazan posalji jos onaj post da mu banda okupatorska slobodno pusa u prsa, stavit cu si to u potpis” “Ubite me, ali ja ne idem ispod 210,00″ Đuro Đaković pred streljačkim vodom. ” ne nije to… ajde ako nadjes, reci cu ti u koje dionice treba sad uloziti[lol]

Cerekalo, jesi i ti počeo slaviti kinesku novu godinu. Sjećaš se ELKP na 3.000? Sjeti se Barbara. Ima i jedan vojnički vic sa sjeti se.


Alamo: ” Fazane, prijatelju, gledaj Djuru heroja kako se drži [cool]” stoji prkosito i viče … pucajte mi u prsa bando okupatorska … ja ne idem ispod 210,00

I love the Smell of Profits in the Morning

E zadnjih sat vremena se Evropa oporavlja. Još uvijek su u minusu, ali cca 1% manje nego prije sat vremena.


Znači opet tek dogodine?!

[wink][thumbsup]


Luka ploče-30%. Katastrofa.

vidim ne poznaš situaciju oko lkpc-a….ti kažeš katastrofa, ja kažem super

autor je vlasnik dionica lkpc-a

Sreća da LKPC nije u sastavu CROBEX-a


Luka ploče-30%. Katastrofa.

Mozda je bio zadnji dan za dokap, pa je to normalno


miami: ” Croblack, daj mi pojasni probleme oko margin call, što to banka proda dionice po cijeni kako je trenutna, bez obzira na gubitak??? i drugo, kako se sada događa – bull trap….kako ti to objašnjavaš…gdje je osovina problema, i zašto se cijena vraća natrag , bez obzira na velik promet … ” U principu da, istrese se banka po bidu sa založenim dionicama klijenta bez previše razmišljanja. Ali, bar što se POBE tiče, može se s njima dogovoriti i bolja je solucija da se dodatne dionice stave u zalog nego dozvoliti da banka tako proda založene dionice zbog margin calla. A bull trap, nažalost samo ime govori o čemu se radi, ovo jutros je bio klasičan primjer.

Ili se uplati malo keša.

LKPC pada jer je prosao rok za dokapitalizaciju po 400 kn. Ako se ne varam.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


asdfgh123: ” Luka ploče-30%. Katastrofa. ” vidim ne poznaš situaciju oko lkpc-a….ti kažeš katastrofa, ja kažem super autor je vlasnik dionica lkpc-a

ne poznam i ne zanima me. znam samo da je navodno jučer bio zadnji dan da se imaju dionice u slučaju dokapitalizacije. pretpostavljam da je to uzrok ovog pada. u svakom slučaju ne bi mi bilo ugodno gledati ovaj pad da imam LKPC.

New Report

Close