Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izvukli mi zadnju paru na KOEI

Ima još koei na rasprodaji na 950.


Nisam prošle godine pratio burzu ovako detaljno. Ima tko od iskusnijih kolega za komentar kako je to izgledalo prošle godine u siječnju. Znam da ne možemo generalizirati, ali ipak …

Prošle godine se isto ovako pričalo da će se fond menadžeri vratiti sa skijanja i da onda počinjemo nagli rast.
I upravo to se i dogodilo [wink] Počeo je jedan od najžešćih rastova koji je kulminirao zadnji tjedan ožujka i još se lagano nastavio u travnju.


fazan: ” a nu đure i industrice … stoje ponosito i prkose buri i oluji … ” daj fazan posalji jos onaj post da mu banda okupatorska slobodno pusa u prsa, stavit cu si to u potpis

“Ubite me, ali ja ne idem ispod 210,00” Đuro Đaković pred streljačkim vodom.

I love the Smell of Profits in the Morning


gvido: ” Nisam prošle godine pratio burzu ovako detaljno. Ima tko od iskusnijih kolega za komentar kako je to izgledalo prošle godine u siječnju. Znam da ne možemo generalizirati, ali ipak … ” Prošle godine se isto ovako pričalo da će se fond menadžeri vratiti sa skijanja i da onda počinjemo nagli rast. I upravo to se i dogodilo [wink] Počeo je jedan od najžešćih rastova koji je kulminirao zadnji tjedan ožujka i još se lagano nastavio u travnju.

Znači opet tek dogodine?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


a nu đure i industrice … stoje ponosito i prkose buri i oluji …

Pa nije bez razloga FIMA najuspješniji dionički. U prva tri tjedna samo -5,20.[lol] [lol] [lol]


vipy: ” fazan: ” a nu đure i industrice … stoje ponosito i prkose buri i oluji … ” daj fazan posalji jos onaj post da mu banda okupatorska slobodno pusa u prsa, stavit cu si to u potpis” “Ubite me, ali ja ne idem ispod 210,00” Đuro Đaković pred streljačkim vodom.

ne nije to…

ajde ako nadjes, reci cu ti u koje dionice treba sad uloziti[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Cak ni onaj igrokaz sa Hrgom u kojem institucionalni ulagaci porucuju malima da kupuju od njih nije polucio neki efekt…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Crobex opet u minusu[cry]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

postenog covjeka na ovom forumu nema [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


jel može jedan odbijanac, molim lijepo.

Javi se iz Albanije, nemoj nas zaboravit.

No respect


Croblack, daj mi pojasni probleme oko margin call, što to banka proda dionice po cijeni kako je trenutna, bez obzira na gubitak??? i drugo, kako se sada događa – bull trap….kako ti to objašnjavaš…gdje je osovina problema, i zašto se cijena vraća natrag , bez obzira na velik promet …

U principu da, istrese se banka po bidu sa založenim dionicama klijenta bez previše razmišljanja. Ali, bar što se POBE tiče, može se s njima dogovoriti i bolja je solucija da se dodatne dionice stave u zalog nego dozvoliti da banka tako proda založene dionice zbog margin calla.
A bull trap, nažalost samo ime govori o čemu se radi, ovo jutros je bio klasičan primjer.

New Report

Close