Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dosad su barem 2 europska indeksa (Beč i Madrid) bili u zelenom, al ode i Beč u crveno. Madrid se još kolko tolko drži al mislim da ne bu ni on izdržal još dugo. Ipak je to bil bull trap kako je netko već spomenul. Mislim da se možemo svi lijepo u narednim danima pripremit za još takvih bull trapova. [wink]

You either do it right or you get eliminated!


fundamenti su pokazatelji[wink]

slozio bih se, samo
1. u dugom roku
2. moras biti tamo prije nego drugi skuze fundamente………………
3. treba pratiti drukere u kojem smjeru drukaju, uvijek se uhvati koja ribica [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

vipy:

pa ovo je bilo za ocekivati, samo je sad pitanje kad ce poceti lov na ove koji igraju na bull trap….

izgleda da vise nije vazno koja firma lezi iza ticker-a, bitno da se igra [lol]

ma igra ce se dok ne krenu GFI u EU i kod nas tada sve pada u vodu,i US i kosovo i babi gatari sto je uvenula smokva…fundamenti su pokazatelji[wink]

Nije baš da sve ostalo pada u vodu nego će GFI biti jedan od najvažnijih faktora, ali ne i najvažniji [wink]. Vidim da se dosta sukobite oko toga što je bolje… raditi FA i TA i na temelju toga ulagati u dionice ili se orjentirati na praksu i trenutne uvjete na tržištu. Važno je oboje i bez iti jednog ili drugog teško se u dugom roku značajnije zarađuje.

You either do it right or you get eliminated!

Izgleda da nam je netko pojeo sav špinat koji su poslali Australci jutros. Treba poslati dry bulkere po još.

I love the Smell of Profits in the Morning


Dosad su barem 2 europska indeksa (Beč i Madrid) bili u zelenom, al ode i Beč u crveno. Madrid se još kolko tolko drži al mislim da ne bu ni on izdržal još dugo. Ipak je to bil bull trap kako je netko već spomenul. Mislim da se možemo svi lijepo u narednim danima pripremit za još takvih bull trapova. [wink]

daj astralis ak drukas na negativu, stavi si medu nekog, ovak sam skroz zbunjen, ne znam sto hoces reci; UP, UP ili rececija, svi smo propali… [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Kakva brutala na KOEI [bye]


Izgleda da nam je netko pojeo sav špinat koji su poslali Australci jutros. Treba poslati dry bulkere po još.

Dobra[lol]

SAM PROTIV SVIH

Nisam prošle godine pratio burzu ovako detaljno. Ima tko od iskusnijih kolega za komentar kako je to izgledalo prošle godine u siječnju.
Znam da ne možemo generalizirati, ali ipak …


Izgleda da nam je netko pojeo sav špinat koji su poslali Australci jutros. Treba poslati dry bulkere po još.

nema teorije da spinat donesu od australije, znas kolko to kosta? znas kolko takav brod zaradi dnevno? jos u dolarima, a dolar ode gore sad[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


fazan: ” Izgleda da nam je netko pojeo sav špinat koji su poslali Australci jutros. Treba poslati dry bulkere po još. ” nema teorije da spinat donesu od australije, znas kolko to kosta? znas kolko takav brod zaradi dnevno? jos u dolarima, a dolar ode gore sad[lol]

pa ako se plovrina obračuna po težini, onda možda i ne bude tako skupo

I love the Smell of Profits in the Morning

Astralis:

Dosad su barem 2 europska indeksa (Beč i Madrid) bili u zelenom, al ode i Beč u crveno. Madrid se još kolko tolko drži al mislim da ne bu ni on izdržal još dugo. Ipak je to bil bull trap kako je netko već spomenul. Mislim da se možemo svi lijepo u narednim danima pripremit za još takvih bull trapova. [wink]

daj astralis ak drukas ne negativu, stavi si medu nekog, ovak sam skroz zbunjen, ne znam sto hoces reci; UP, UP ili rececija, svi smo propali… [lol]

Vremena kakva su sad nisu niti za bikove niti medvjede nego za realiste. [wink]

You either do it right or you get eliminated!

brodari se trže kao da besplatno voze, pa bar nek špinat dovezu, ako se dokažu, dati ćemo im koju kunu

New Report

Close