Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

skuzili i oni igru[lol] [lol] [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

skuzili i oni igru[lol] [lol] [lol]


[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


davids: ” Dobro hoće kolege mirovinci završiti gablec,ovo nema više smisla…[cry] ” nisi valjda kolega ulazio nazad u IGH na otvaranju ? [rolleyes]

Ja sam ušao davno ….izaći ću nikad…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


HT je na 315. Katastrofa. Fakat, gdje su mirovinci? Nije im bilo skupo kupovati prije mjeseca dana. Što sada čekaju?

Ni ja ne kužim…ovo je prejeftino plus dividenda…
[lol]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Mirovinci tukli ATPL po 3500 nemilice ovo im sad skupo,firma naručila nove brodove,kinezi startaju.Vidim je da ništa od moje penzije heh

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Većina ljudi koja je danas ušla u sve dionice u prvih pola sata, negdje oko 20-30 mil kuna,
sada je u minusu.[shocked]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

pa ovo je bilo za ocekivati, samo je sad pitanje kad ce poceti lov na ove koji igraju na bull trap….

izgleda da vise nije vazno koja firma lezi iza ticker-a, bitno da se igra [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

igra mečka

I love the Smell of Profits in the Morning

barem nitko više ne može reći da je dosadno pratiti trgovanje…
[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Treba obranit 4500 , mislim da je to najvažnije [huh]

u kraljevstvu slijepih, jednooki je vladar[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


pa ovo je bilo za ocekivati, samo je sad pitanje kad ce poceti lov na ove koji igraju na bull trap….

izgleda da vise nije vazno koja firma lezi iza ticker-a, bitno da se igra [lol]

ma igra ce se dok ne krenu GFI u EU i kod nas tada sve pada u vodu,i US i kosovo i babi gatari sto je uvenula smokva…fundamenti su pokazatelji[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close