Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš smo i mi neki investitiori. Mi samo gledano u svijetu negatine stavri i režemo granu na kojoj sijedimo, sad pada amerika, sad rusija sad istok sad kosovo i tako unediogled a kad naše dionice krenu gore onda vičemo prenapuhano i naravno da smo stalno u minusu, Svaka nam čast i pravo čudo da je crobex upoće došao na 4500 jer tko zna kad će opet preko 5000, uz ovakve kakvi smo[angry]


Dok god bude naivaca koji trguju….fondovi,brokeri itd budu zarađivali dobro za sebe. Oni su ovih dana kupovali ko ludi i žele kupovati jošovako jeftino jer to imje najdraže.Kad sve pada oni imaju novaca,znanja,dobro se iskordiniraju,ima dosta naivnih koji prodaju…. Oni se samo smiju na ovu situaciju jer znaju koliko je stvarna vrijednost dionica a nas sve plaše i otimaju jeftine dionice.Samo prodavajte.

Ali iza njih stoje ulagači, manje ili više uplašeni. Najmanje što nam treba da se krene izvlačiti novac iz fondova. Evo, ja imam dosta novaca u fondovima i bio bih spokojniji da imam novce u dionicama.

Europa tone, već sad većina minusa je ispod -1%
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Gdje ste moderatori? I zašto neko tko je napisao >1600 postova je još pod moderiranje. Pa maknite ga ako je problem. Ovo nema smisla.

..Prije 10-14 mjeseci bilo je obratno. Staviš novce u fond na 45 dana i zaradiš 30 % čiste gotovine! Nije bilo
niti ulaznih niti izlaznih naknada, ni drugih troškova….
Drago mi je da se trend preokrenuo. Jako , jako su komotni i nesposobni ljudi u pojedinim fondovima,
a pohlepa i težnja da se povrh toga još zaradi na vođenju i kojekakvim nebuloznim troškovima je prekomjerna..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zbroji dva 2+2 asdfgh123[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Kolega Sijalica,budimo realni, ne pisu svi konstruktivno[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Na iNGRI netko stalno prodaje sve do 44000. Ne znam. Ne sviđa mi se trenutna situacija. Nadam se da ćemo danas završiti u ohrabrujućem plusu >1%.

Dobro hoće kolege mirovinci završiti gablec,ovo nema više smisla…[cry]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Dobro hoće kolege mirovinci završiti gablec,ovo nema više smisla…[cry]

nisi valjda kolega ulazio nazad u IGH na otvaranju ? [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

HT je na 315. Katastrofa. Fakat, gdje su mirovinci? Nije im bilo skupo kupovati prije mjeseca dana. Što sada čekaju?

Jučer sam kupovao ZABU po 10600. Kako mi se čini ako bude kakav margin call, ode to danas još i niže, a bilo je lijepo jutros. F**k

New Report

Close