Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a što mislite o kretanju tržišta dionica u Srbiji?


Hoće li danas pasti H nalog ne Belju?

definitivno, upravo neko ubo 500 komada na 300 i to iz H naloga, što je odličan znak… očekujem danas slamanje prepreke na 300 i daljnji put prema 350

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


a što mislite o kretanju tržišta dionica u Srbiji?

Ništa ne mislim, zar je vrijedno toga.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Narod je zbunjen,koliko platiti neku dionicu ,a da nije puno, a da nije malo.To sad zna SamoAnte.Što da radim s novcima od Plive,dal da vuložim vu Kosova,dali to ne preskupa,dali to ne riziko,dali to dobra ulagala.
Molim pomoč pučanstva.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Narod je zbunjen,koliko platiti neku dionicu ,a da nije puno, a da nije malo.To sad zna SamoAnte.Što da radim s novcima od Plive,dal da vuložim vu Kosova,dali to ne preskupa,dali to ne riziko,dali to dobra ulagala. Molim pomoč pučanstva.

Ne bi se iznenadio da sutra u crnoj kronici piše da je neki ludi dioničar Podravke napao Marinca ili Antimona

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Stavi na knjižicu , kad već ne znaš u što bi uložio.
Ionako će preko 50% love od Plive otići u novčane fondove.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Od 10 dionica koje pratim na Mostich-u ,8 je u crvenom. Nadam se da je Ante zadovoljan.Uvijek sam mrzio birokraciju i Marinca, ali sada su stvarno pretjerali.


premija: ” a što mislite o kretanju tržišta dionica u Srbiji? ” Ništa ne mislim, zar je vrijedno toga. Pozdrav

Kandidiram ovaj odgovor za glavnu nagradu ‘Shit of the week’… jedini bolji je mozda onaj trosmisleni istog autora na temi INA [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Od 10 dionica koje pratim na Mostich-u ,8 je u crvenom. Nadam se da je Ante zadovoljan.Uvijek sam mrzio birokraciju i Marinca, ali sada su stvarno pretjerali.

ma pusti to sa strane, dečki tipuju pa ruše da bi jeftinije mogli pobrat… neće se dugo crvenit [smiley2]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

ma pusti to sa strane, dečki tipuju pa ruše da bi jeftinije mogli pobrat… neće se dugo crvenit [smiley2]

Svjestan sam toga i ništa ne prodajem , ali uvijek se čudim koliko na burzi ima strašljivih ljudi. Ne znam zašto uopće trguju na burzi. Bez obzira što si zeko hrabriji si od većine. Pozdrav !


” Svjestan sam toga i ništa ne prodajem , ali uvijek se čudim koliko na burzi ima strašljivih ljudi. Ne znam zašto uopće trguju na burzi. Bez obzira što si zeko hrabriji si od većine. Pozdrav !

Plaše se jer su novi,zamislite nekoga tko je jedva uštedio 50-60000 kn i sada to mu ne treba i odluči se dobro ih oploditi, kad ono u petak uložio 50000, a sada mu to vrijedi 40-45000,on lud uplašen bježi jer je čuo da su mnogi u Americi ostali bez lipe u đepu. To je problem u Hrvatskoj svi bi htjeli preko noći pare,to ne ide nigdje i ni u kojoj branši. za početak neka se uhvate malo knjiga Orsaga i sličnih……[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Tko je teško uštedio neku sumu novca ne treba se baviti burzom jer će izgubiti dobar san i novac, ako nema znanje ili staklenu kuglu. Dobar je članak jučer u Jutarnjem imao Ante Tomić o trgovanju dionicama.

New Report

Close