Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Previše ih ima kupi-prodaj u jedan ili dva dana. Ak hoćemo imati uređenije tržište treba povećati provizije barem na 1,5-2 %.

sakai je u pravu u vezi fondova. ali njihov posao i je da spašavaju burzu. zato i ne smiju dozvoliti da danas sve ode 10%, usput i oni kupuju ko ludi, a onda kad krene rasprodaja, onda odošmo u mrak.

pohlepa i panika su nam najgori neprijatelji, a fondovi to moraju obuzdavati. i zato se nadam da oni brane cijene.

ARNT ostala bez posljednjeg kupca. Ova dionica je otišla u propast.[bye]

Bit ce tu jos skrguta zubiju… kolacic zasluzujem kad rasprodam barem _____ ? posto portfelja[lol]

100% [lol] [lol]

Salim se, naravno. Mislim da ja osobno necu past ispod 50% cash-a jos neko vrijeme… Ja ulazem u oprez.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Svi ste u cash-u?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Svi ste u cash-u?

50 kuna


Svi ste u cash-u?

– a haa………………….moš mislit……………….


sakai je u pravu u vezi fondova. ali njihov posao i je da spašavaju burzu. zato i ne smiju dozvoliti da danas sve ode 10%, usput i oni kupuju ko ludi, a onda kad krene rasprodaja, onda odošmo u mrak. pohlepa i panika su nam najgori neprijatelji, a fondovi to moraju obuzdavati. i zato se nadam da oni brane cijene.

tako nekako, ali njihov posao nije da spasavaju burzu nego da nam donose dobit (odnosno udjelnicarima u fondovima). Da su sve oni zakuhali s burzom u Hrvata to je cinjenica. Nadam se da su se opametili jer inace…..

Valentine
Ja nisam u cashu, ako si na to mislio. Samo imam vise od dvije mozdane stanice i ne dam se navlaciti od 80% foruma…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Dok god bude naivaca koji trguju….fondovi,brokeri itd budu zarađivali dobro za sebe.
Oni su ovih dana kupovali ko ludi i žele kupovati jošovako jeftino jer to imje najdraže.Kad sve pada oni imaju novaca,znanja,dobro se iskordiniraju,ima dosta naivnih koji prodaju….
Oni se samo smiju na ovu situaciju jer znaju koliko je stvarna vrijednost dionica a nas sve plaše i otimaju jeftine dionice.Samo prodavajte.

kako nam stoji CROBEX trenutno[shocked]

Crobex pao za 3,5%…i sad je 1,20%……i pada…..
Europa u crvenom.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


kako nam stoji CROBEX trenutno[shocked]

Crobex: 4572.76 Promjena: 1.19%

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close