Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

roger:

Sto ti je to paradajz, kod mene su rajcice?

Mi u Zemunu pričamo tako.[thumbsup]


je li to 1942 godina[cool]

dan je pametniji od noći


Ja čekam mirovince oko 14:30 kad pojedu ručak prije nego što otiđu na kavu…[pray]

Ja čekam trenutno u redu u Konzumu i razgovaram s prodavačicom o preuzimanju Migrosa. Ona kaže da ne zna puno o tome, ali bi htjela veću plaću iako je zadovoljna jako kod Todorića. Usput me pita tko sam veli nikad se ne zna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Europa je pala za oko 1% u par minuta……čudne stvari se događaju.
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Što sad, opet idemo nazad.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ja čekam mirovince oko 14:30 kad pojedu ručak prije nego što otiđu na kavu…[pray]

Mogli bi jedan dan i prije ručka kupovati.


Što sad, opet idemo nazad.[bye]

Prodavači na likvidinima ne daju mira,spuštaju se kao padobranci,ne sviđa mi se ovo…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


valentine: ” Što sad, opet idemo nazad.[bye] ” Prodavači na likvidinima ne daju mira,spuštaju se kao padobranci,ne sviđa mi se ovo…

predah, sačekajmo ozbiljnog kupca, ne vole oni kupovati u euforiji.


Što sad, opet idemo nazad.[bye]

Ispucala se prva municija. sad je faza nadmudrivanja i kapitaliziranja dobiti od jučer. Samo ne ide nam u prilog evropski indeksi.

Ubitačne su ove dnevne oscilacije, bolje je igrati nogomet, nije stresno a i zdravo je. Težak posao nas investitora.[undecid]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


valentine: ” Što sad, opet idemo nazad.[bye] ” Ispucala se prva municija. sad je faza nadmudrivanja i kapitaliziranja dobiti od jučer. Samo ne ide nam u prilog evropski indeksi.

Kolega, jeste li vi upućeni???
Sve je u crvenom u europi.
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ubitačne su ove dnevne oscilacije, bolje je igrati nogomet, nije stresno a i zdravo je. Težak posao nas investitora.[undecid]

Netko zarađuje na tome.

Nevjerojatno, tukli se za Tisak na 1370-1400, sada više nitko neće ni kupnju postaviti, barem na tu razinu.

Kupnja – TISK-R-A
20 1.365,00
4 1.361,01
10 1.361,00
35 1.360,00
15 1.355,05

Prodaja – TISK-R-A
9 1.379,00
14 1.399,00
50 1.400,00
10 1.415,00
30 1.416,99

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close