Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cnn, JP Morgan, Goldman, prije par minuta, svi drukaju prema dolje. Sad više uopće nije pitanje da li je US u recesiji, pitanje je samo tko će biti manje pogođen.

Trend is your friend.

Zbog rusa je janaf otisa u +blokadu[proud]http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=59ce3b26-5f00-4e8f-83af-c4aa9bfbac3d

Bit ce suza nakon ovojutrosnjeg bull runa

Sean, 23.01.2008. u 10:43
europa okrece u crveno, zasto zna neko?

“The catalysts for a renewed bull market are not in place,” Credit Suisse said in a global equity strategy note

na putu prema dooooleeee….

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Bit ce suza nakon ovojutrosnjeg bull runa

Tuče prodaja ,manji fondovi izbacuju pakete pod pritiskom ulagača….do kraja dana opet smo u manjem minusu…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


europa okrece u crveno, zasto zna neko?[bye]

možda zato jer smanjenje kamata u SAD-u više nije dovoljno da se zasutavi ovaj negativni trend koji je zahvatio globalno tržište…
videjt ćemo kako će biti u Americi…mislim da se to danas čeka…pa će današnji dan proći u oprezu…
tržište je jučer i danas pozitivno reagiralo na objavu smanjenja kamata…al treba još vidjeti što će Ameri reć…čini mi se da su jučer ostali nedorečeni…
za sad u rikverc kako stvari stoje..


Sto ti je to paradajz, kod mene su rajcice?

nisam siguran, pomidore uvazamo iz kine

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

uh,strasno sto nam rade,navukli ekipu nazad i sada sljedi masovno iskrcavanje, izgleda da kriza u USA ide sljedecih nekoliko mjeseci( mislim burzovna)

Ne daju nam niti jedan dan mira i oporavka. ajmo zatvorit burzu na tri mjeseca.


Sto ti je to paradajz, kod mene su rajcice?

Mi u Zemunu pričamo tako.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja čekam mirovince oko 14:30 kad pojedu ručak prije nego što otiđu na kavu…[pray]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close