Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eksplozija na burzi 2, hi,hi, hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Transakcija u jednom danu, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Pozdrav svim forumasima. Moze li netko od iskusnijih i boljih poznavaoca marketa prokomentirati situaciju iz Rovinja (ne ADRIS) . Samodol i Rohatinski porucuju da nam je trziste bubble, da ce ga na svaki nacin ohladiti, da je investitorska javnost postala prepohlepna i sl. Dakle, koliko sam shvatio nisu odusevljeni aktualnom situacijom i sugeriraju veliki oprez nakon Plive, jer smatraju da je trziste prenapuhano i pregrijano! S duge stane logika govori da jedan dio kapitala od Plive koji je definitivno pusten s lanca (nakon 24.10.) mora pronaci utociste i alternativu, broker (FIMA) mi kaze da veliki broj naloga dolazi odsvakud (pomenuo Finsku, Bugarsku, Madjarsku…) a i trade grafovi pokazuju skolske primjere buy signala! Kao mlad investitor ili se makar trudim biti, takve stvari mi cine konfuziju pa bi molio par iskrenih komentara iskusnijih! Lijep pozdrav i ugodan vikend svima.

Na tržištu je puno novca,cijene dionica su visoke…..
no tržište je reagiralo velikim preseljenjem novca u nekoliko veljkih dionica ,Adris, Erikson i drugih…….

Ovo me smeta ,pristranost pojedinih novinara,nemam ništa protiv Adrisa ili Eriksona ali je trebao i te “druge” imenovati ,Belje, Petrokemija,Podravka….
Ako sam što zaboravio nemojte se ljutit!!!!!

Varaždinska burza na meti hackera sVaDa; valjda će to srediti do ponedjeljka.

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

Zanima me samo koliko su milijuna oni zaradili…i koji njihov ce se poceti pratiti?
10000 milijun?[smiley7][smiley9][smiley9][smiley13][smiley13][smiley15][smiley15][smiley16]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Sto je bljedoliki nisi jos zaradio milijuncic? Pa sto si cekao do sada, vidis da Antimon Samodol misli da smo imali dovoljno vremena se nakrasti. Tko nam je kriv sto nismo, stvarno lijepa poruka od drzavnog sluzbenika, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Sto je bljedoliki nisi jos zaradio milijuncic? Pa sto si cekao do sada, vidis da Antimon Samodol misli da smo imali dovoljno vremena se nakrasti. Tko nam je kriv sto nismo, stvarno lijepa poruka od drzavnog sluzbenika, hi,hi,hi

ne samo da smo imali vremena, nego je po njemu vjerojatno nesposoban onaj tko nije zaradio barem milijuncic. zato pozurite svi koji jos niste, ajmo po prvi milijun!!

“Please, God, Just One More Bubble.”

ajmo ajmo, ima još malo vremena… treba zaradit prvi milijunčić dok Antiša gleda kroz prste [smiley1]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Hoće li danas pasti H nalog ne Belju?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Quark evo ja probao prodrijeti taj nalog ali nisam uspio, premali sam…

nema mi druge nego se zae..ti

kao početnik, zamolio bih za mišljenje. Što bi se dogodilo kada bih kupio dionice vrijednosti npr. samo 50.000 kuna koje su na prodaji, a nakon tih dionca slijede dionice u prodaji s 40 posto višim vrijednostima. Smatram da je dionica perspektivna na dulji rok, a i za kratkoročne igre je zanimlijva.

New Report

Close