Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jučer sam si stavio USA market u favorite i dobro je šljakalo. Međutim danas je nepomično. Osvježavam ali ništa. help!

Kojim čudom je Podravka zaslužila danas da bude u plusu?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Prvi signal je bio danas na FTSE po našem vremenu oko 10 i 30

SAM PROTIV SVIH

joj joj ljut sam na sebe, krive parametre imam kada biram dionicu…
jedan primjer;
navodno HT-potcjenjen, tocan odgovor nije, masa gladnih investitora kaze da moze i niže…
drugi puta kod odluke ulaganja savjetujem se sa psihijatrom, astrologom, hidrometeorologom Vakulom to je važno kod ulaska a ne dionica, moze biti bilo koja…
sve su one iste i pokazalo se u posljednja dva mjeseca 20.11.07 i danas da svaka može 10-20 % dole u jednom danu.
dakle treba pratit pomracine meseca i masovna depresivna stanja, jel ima neka dobra knjiga na tu temu od najvece koristi ce biti jos dugo vremena…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

plavi:

Vidim da je Soros u cashu..

soros je uvijek u cashu
hahaha
brijem da on ne moze ne bit u cashu a brijem i da bi ja bio kad bi tolko imao odebljalu lisnicu

Slažem se .
Nego..vidim da je u EU spektakl na kraju, burze napravile spektakularan povratak, sad je samo pitanje slijedeće, kupiti sutra odmah ujutro u 10:00 i potrošiti ostatak cash-a ili pričekati razvoj situacije, za svaki slučaj.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@ lookaborna, HT je podcjenjen trenutno ali ima druge otegotne okolnosti koje doprinose padu cijene.
To sam zaključio na 390 kuna i prodao.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


@ lookaborna, HT je podcjenjen trenutno ali ima druge otegotne okolnosti koje doprinose padu cijene. To sam zaključio na 390 kuna i prodao.

Bojim se da se tih utega nećemo riješiti niti do kraja godine.


Prvi signal je bio danas na FTSE po našem vremenu oko 10 i 30

Khm htio si reci 9:30 pretpostavljam

plavi:

@ lookaborna, HT je podcjenjen trenutno ali ima druge otegotne okolnosti koje doprinose padu cijene. To sam zaključio na 390 kuna i prodao.

Bojim se da se tih utega nećemo riješiti niti do kraja godine.

I ja se toga bojim.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

U stvari ne bojim se. Dividenda će biti cca 20 kuna, DTK će ove godine definitivno postati HT-ov, dobit ću bonus dionice, kupit ću još malo po 220 kuna…

Kad se sve zbroji, bit će zarade po dionici do kraja godine barem 135 kuna (računajući IPO cijenu) što je više nego odlično. Da sam prodao kad i plavi, tko zna gdje bih to uložio, vjerojatno u neki fond. I učinak bi bio vjerojatno i lošiji.

U biti danas sam prvi puta kupio neku dionicu koja nije HT. Dosadilo mi samo stavljati novce u fondove. Kupio sam ZABU po 10602. Dosta sam analizirao hrpu dionica, htio kupiti i odustao. nadam se da nisam fulao.


@ lookaborna, HT je podcjenjen trenutno ali ima druge otegotne okolnosti koje doprinose padu cijene. To sam zaključio na 390 kuna i prodao.

a zato i nisam kupovao INGR-R-A

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close