Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moja skromna procijena: između 4 i 5 milijardi kuna

3 milijarde

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Između 2-3 milijarde !!!

Taj novac od nekoliko miljardi kn je za naše tržište iznimno velik i morat će se plasirati kroz jedno duže razdobolje jer bi inače dovelo do eksplozije cijena dionica
I s polaganim i opreznim ulazima neće biti moguće kupovati bez dizanja cijene, na mnogim dionicama i značajnim podizanjem.
Mislim da nije pretenciozno najaviti da nas do kraja godine čeka samo rast tržišta bez korekcije.

Ovaj dio koji će ići u isplatu dugovanja prema mirovinama 2,6 milijarde KN….. Dakle taj dio će ići u kupovinu ili na štednju dakle opet ulaganja……………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

17.4 miliona dionica x 820 = 14.2 mlrd.

4-5 mlrd? Čak trećina.

Stvarno sam bio skroman.[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Majko mila sta radi ovaj moj Adris?! U grob ce me mladog utjerat… Avaj, Vlahovicu ucini nesto! [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

stranci ce malo novca vratiti na nase trziste, a oni su ipak imali vecinu plive, nasi investicijski fondovi ce vratiti sve sta su imali, ali najvecu korist od prodaje plive ce imati kumice na placu jer ce penzioneri krenut u shoping, a oni ipak ne ulazu u dionice nego u golo prezivljavanje, prodovaci kiselog kupusa ce najvise profitirat od prodaje plive!

al mislim da ce se vratiti izmedu 5 i 10%, znaci oko 1 miljardu kuna…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


stranci ce malo novca vratiti na nase trziste, a oni su ipak imali vecinu plive, nasi investicijski fondovi ce vratiti sve sta su imali, ali najvecu korist od prodaje plive ce imati kumice na placu jer ce penzioneri krenut u shoping, a oni ipak ne ulazu u dionice nego u golo prezivljavanje, prodovaci kiselog kupusa ce najvise profitirat od prodaje plive!

al mislim da ce se vratiti izmedu 5 i 10%, znaci oko 1 miljardu kuna…

Ima logike to što si napisao , ali zaboravio si koliko je nas malih investitora kupilo plivu na 560-600 kn kada se počelo šuškati o prodaji, velika većina te dobiti će se opet preliti u neku od domaćih dionica , a to nije zanemariva količina novca

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Bit će zanimljivo gledati kako će se novac od Plive raspoređivati po pojedinim dionicima pod budnim povećalom Hanfe i njenog šefa:

Samodol: Ne pokušavajte obmanuti Hanfu trgujući sa svojim ženama

http://www.business.hr/show.php?id=14737

When buying shares, ask yourself, would you buy the whole company?


Taj novac od nekoliko miljardi kn je za naše tržište iznimno velik i morat će se plasirati kroz jedno duže razdobolje jer bi inače dovelo do eksplozije cijena dionica I s polaganim i opreznim ulazima neće biti moguće kupovati bez dizanja cijene, na mnogim dionicama i značajnim podizanjem. Mislim da nije pretenciozno najaviti da nas do kraja godine čeka samo rast tržišta bez korekcije.

To je i moje razmišljanje, do daljnjeg nema na vidiku korekcije,uživajte u kupovini i prodaji svojih aduta!!
POZDRAV !!![smiley2]

Eksplozija na burzi, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close