Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe Sta je sad…[rolleyes]…ovo vise nije normalno…

Vidim da na forumima na sve strane pljušte strani indexi, postalo je strašno “in” prenositi kretanja dionica u inozemstvu. (Zar ne postoji forum za inozemstvo?)

Zna li netko reći hoće li od danas nadalje cijene na hrvatskoj burzi (na kojoj kotiraju poduzeća koja nemaju ili imaju jako malo veze s USA, Kinom, Ugandom, Ujedinjenim Arapskim Emiratima, Australijom itd.) diktirati strani indexi pa ćemo svaki puta kad Ameri and co. idu gore i mi ići gore, i obrnuto?

Pitam, jer ako je stvarno tako, onda ubuduće neću više pratiti ZSE nego Dow Jones i Nasdaq kako bih znao što mi je činiti s našim dionicama. [cool][tongue]


FED smanjio kamate za 0,75..[thumbsup]

njemački DAX +0,5 mislim da je bio i 2,5 u minusu danas ..

Aj posaljite taj link nasim vrlim managerima mozda se onda nesto i dogodi

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Pazi ovo. Dođem s ručka index -1,3 a ostavio ga na zelenom. Bojim se kliknuti Evropu a kad ono sve zeleno. pa koja smo mi vukojebina. Ajde up, up. danas sam vidio stoti puta da kad se trend okrene za 10 sekundi smo 10 % u plusu. tak da nema zime, uvijek poslije kiše dolazi sunce.a…


I ovde bi se dalo dosta toga povojno tržit Madrid General 1,299.75 3:30AM ET 65.38 (-4.79%)

Ako gledate na http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe, koliko kužim, nije da švabe rade na dizel a španjolci njonjaju na siesti nego se njihovi indexi iz nekog razloga pokazuju s vremenskim odmakom.

There is nothing more dangerous than a wounded mosquito

a hrvati ne reagiraju opće

Hm u Americi nagli preokret, iz laganog minusa na +3,47%

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Nevjerojatan dan. Koliko samo okretanja danas na burzi. Sad me već strah bilo što kupiti mada razmišljam da lupim ZABU.

ajd i u US su u zelenom osim DOW-a.Naravno da smo mi posebni,kad US i EU rone ,ronimo i mi al kad oni zelene mi ronimo i dalje[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ma bjeste ljudi , ocekuje se karah u americi [undecid] brzo svi u rupu

To se veli karah u Bushu

wiking
rekoh ja da svabe voze na dieselu,eto i oni krenuli,samo neznam na sto mi vozimo,izgleda na mazutu

mislim da je isto kao brokeri u Rast. hibrid oliti elektro motor u kombinaciji sa plinom [cool]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Evo još se samo Beč i Madrid crvene[cool]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close