Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pun k su smanjene.
NIkad ga ovako ne rezu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

wiking:

mc2:

FED srezao kamate za 75 “punata” na 3.50 %[thumbsup]

ovo je izvrsna vijest koja ce pokrenuti okidac i u US[thumbsup]

Imate link?

http://money.cnn.com/2008/01/22/news/economy/fed_rates/index.htm

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

al mi kasno palimo, na guranje izgleda

jos da Zoki ne sere tolko na TV-u[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Mislim da vise niko nezna sta da radi.. Madrid +4,80 Stockholm -3,03.. Amo kupit kompas brokerima da znaju di idu..[rolleyes]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]


wiking: ” drz te gace polijecemo ” Pitanje je gdje su nam gaće, jurtos skidaj gaće, pa drž gaće, pa drž gaće…..[angry] i na kraju ih skino i bacio. Sad me jeb. pa kud krenulo da krenulo, gaća nemam.[lol]

Daj se obuci, bljak…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Zasada nema nikakvih odražaja kod nas na burzi. Koliki nam je trenutno Crobi?

I ovde bi se dalo dosta toga povojno tržit Madrid General 1,299.75 3:30AM ET 65.38 (-4.79%)

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

U iscekivanju smo reakcije…

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

wiking:

drz te gace polijecemo

Pitanje je gdje su nam gaće, jurtos skidaj gaće, pa drž gaće, pa drž gaće…..[angry] i na kraju ih skino i bacio. Sad me jeb. pa kud krenulo da krenulo, gaća nemam.[lol]

Bravo primus. Dobar opis stanja . Evo suze mi cure od smijeha. Prvi smijeh nakon 2 dana. Hvala.

FED smanjio kamate za 0,75..[thumbsup]

rekoh ja da svabe voze na dieselu,eto i oni krenuli[lol] ,samo neznam na sto mi vozimo,izgleda na mazutu[cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close