Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi gladni, papaju[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

popapali su i jednu ulagu na PBZu[smiley2]

Dečki, danas je red na KABI, da potegne.Sve po asku ide.Bilo je i vrijeme.[smiley2

Nitko ne spominje DLKV. Na kupnji u prva 3 naloga 829 kom, a na prodaji u prvih 5 je 336 kom. Da li je DLKV pušten s lanca ?

čestitke dioničarima belja na jubilarnih 300 čuna

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

bravo za belje [smiley2]
vidio sam neki dan da su i vino poćeli proizvoditi…sivi pinot, kupiš 2 dobiš 3 u konzumu.

Da li ima netko grubu procjenu, koliko će novca od Plive ostati u Hrvatskoj.
Mislim da bi mnogima 25. mogao biti rođendan.[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


bravo za belje [smiley2] vidio sam neki dan da su i vino poćeli proizvoditi…sivi pinot, kupiš 2 dobiš 3 u konzumu.

vina su aktivirali prije više od pola godine

Ajme…, na kupnji od 600 na više , na Končaru se nakupilo već preko 3000 komada…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Da li ima netko grubu procjenu, koliko će novca od Plive ostati u Hrvatskoj. Mislim da bi mnogima 25. mogao biti rođendan.[smiley2][smiley2][smiley2]

više nego mnogi od nas misle…

studoš:

Da li ima netko grubu procjenu, koliko će novca od Plive ostati u Hrvatskoj. Mislim da bi mnogima 25. mogao biti rođendan.[smiley2][smiley2][smiley2]

više nego mnogi od nas misle…

Moja skromna procjena je cca 500 mil. kuna. Realno?
[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Broker i ja danas ofrlje minimalna procjena 300 mill kuna a i to je mraak za nas market![smiley2]

New Report

Close