Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fazan: ” Alamo: ” Fazane, prijatelju, gledaj Djuru heroja kako se drži [cool]” stoji prkosito i viče … pucajte mi u prsa bando okupatorska … ja ne idem ispod 210,00 ” Sjećam se BRA analize, kada si mi tvrdio da nejde ispod 220 , to je bilo dno dna. [rolleyes]

ali ovo su specijalne prilike u kojima ne vrijede analize. pa i sam si kupio janaf po 4000. HT je bio na 300. da ne nabrajam dalje.

plavi:

fazan: ” Alamo: ” Fazane, prijatelju, gledaj Djuru heroja kako se drži [cool]” stoji prkosito i viče … pucajte mi u prsa bando okupatorska … ja ne idem ispod 210,00 ” Sjećam se BRA analize, kada si mi tvrdio da nejde ispod 220 , to je bilo dno dna. [rolleyes]

ali ovo su specijalne prilike u kojima ne vrijede analize. pa i sam si kupio janaf po 4000. HT je bio na 300. da ne nabrajam dalje.

Daj pusti da ga malo cimnem, da ima što pisati u tekicu…[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ova dva dana su me puno naučila.


fazan: ” Alamo: ” Fazane, prijatelju, gledaj Djuru heroja kako se drži [cool]” stoji prkosito i viče … pucajte mi u prsa bando okupatorska … ja ne idem ispod 210,00 ” Sjećam se BRA analize, kada si mi tvrdio da nejde ispod 220 , to je bilo dno dna. [rolleyes]

pomiješao si Varteks …

osim toga, kolega ti je s TA predvidio INGR-a scenarij … mogao si shortati[bye]

I love the Smell of Profits in the Morning

europa tone u crveno [bye]

moglo bi bit sranja kad Ameri otvore…Europa je ionako na propuhu…sve nešto -0,5 pa +0.50…

…trgovina terminskim transakcijama (futuresima) najavila je da danas odmah po otvaranju burzi treba očekivati oštar pad, izvijestio je CNN…

[sad]

Neka onda zatvore burzu u Zagrebu na 10 dana odmah.

ameri ce definitivno roknut… jucer nisu trgovali a europa je pala… treba to nadoknaditi… [sad]


Ova dva dana su me puno naučila.

I mene moram priznati. Svako iskustvo je zlata vrijedno [wink].

You either do it right or you get eliminated!

Kad se JNAF treba odblokirati?

Mea parvitas.

ako ostane ovakva situacija na burzi do kraja dana, i do kraja tjedna, ja zadovoljan[shocked][shocked][shocked]
već sam se umorio od ovih šokova[bye]

Moderatora treba zabranit!!!

koliko je crobex trenutno?
hvala i sretno[wink][thumbsup]

New Report

Close