Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bljedoliki nakon izmjene ovih njeznosti, Kucilo vam je osigurao termin za vjencanje u Crkvi Svetog Kriza, Novi Zagreb, u subotu, u 17,00h. Ostali bljedoliki ce pozivnice dobiti naknadno. Pivo i sokovi na moj racun, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Veselim se svečanoj prigodi…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Veselim se svečanoj prigodi…[smiley2][smiley2][smiley2]

donijeti ćemo cvijeće i svijeće [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Samo mi nije jasno trko je mladoženja, a tko…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Pshaw, kad je tulum, onda takve sitnice nisu bitne. To ce se rjesavati u hodu, kao cijena u IPO-u INE, hi,hi,hi
Samo vi dignite margin kredite za svadbu, nekoga cemo vec ozeniti, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ma kolega nathanečetrdesetšest nisi mi bio niti na kraju pomisli stvarno.[smiley7]
Ma znaš da ja tebe cijenim ( pobogu valjda možemo na Ti nakon toliko vremena? ), najviše tvoju osobinu za razvijanjem vlastitog stava u bilo kojoj prilici, a to što si malo kriv u procijenama, bože moj , sutra ću možda i ja pogriješiti , a ti biti u pravu.

Puno sreće u trgovanju i srdačan pozdrav.[smiley2]

Moj naklon, predsjednice od PBZ-a [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Izgleda da se dinamika trgovanja pojačava, kako se približavamo kraju mjeseca tj. isplati dioničara Plive. Zadnji rok je 24. i 25.10. U međuvremenu nam polako pristižu i financijski izvještaji. Imamo sve preduvjete za stabilan, pa čak i skokovit rast.
Pozdrav svima na forumu

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

I tebi sinko!!![smiley2]

Ovo na Končaru izgleda više nego obećavajuće….pa uopće nema prave prodaje do 700…


Ovo na Končaru izgleda više nego obećavajuće….pa uopće nema prave prodaje do 700…

Da… ja sam očekivao da ćemo prijeći 700 po objavi FI, ali kako stvari sada stoje tko zna….očekivanja su velika , brojni ugovoreni poslovi zadnjih mjeseci , sa milijunskim iznosima, očekivani rast profitabilnosti, konsolidacija poslovanja, ………
Uostalom energetski sektor je uz financijski i u svijetu oznaćen kao sektor koji gaji najveća očekivanja ulagaća….
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Gospodo, nešto je zamrlo trgovanje, mali odmor, pa opet u nove pobjede.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close