Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lakse mi je pratiti evropu nego crobex. Ovi sa ZSE a i prve generacije se mogu obisit…[angry]

Sjećam se jedne stare pjesmice “Zabranjenog pušenja”: “ODLAZI NAM RAJA, ODLAZI NAM RAJA!!!”… [thumbsup]
Samo nek’ idu, tko god bili (pa i stranci), i neka se nikad više i ne pomisle vratitI na ZSE. Učinit će dobro, ma najbolje i za sebe i za druge, tj. nas! [cool]
HIT THE ROAD, JACK, AND DONCHA COME BACK NO MORE, NO MORE, NO MORE, NO MORE!… [pray]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

sad na cnbc-ju rekli da svijet očekuje najveća recesija od drugog svjetskog rata[shocked] uhhhh

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Okreće se trend !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

europa se pomalo ZELENI[thumbsup] izgleda da je pomalo kraj.http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe


sad na cnbc-ju rekli da svijet očekuje najveća recesija od drugog svjetskog rata[shocked] uhhhh

Manipulatori. Ajde, stare prdonje znaju što rade, jako dobro i uigrano.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Drugi zaron na pomolu, sada valjda margine stisle ………

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Okreće se trend !

A koji to molim te?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Je li to tamo iza brda kraj nase patnje?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ljepa paljba na KOEI skida se onaj mrcina na 1000 kuna ostalo mu još 100 komada

– trenutne cijene nekih dionica u odnosu na prošlu godinu u isto vrijeme su niže, dali će se i ove godine ponoviti isti scenarij rasta ?? [pray]

Gle atlantsku – smiješno [sealed]

New Report

Close