Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


joj, necemo prostaciti. PA mi smo dugorocni investitori. Nema casha za dokup, nema, nema veze. DAjte malo gledajte i uciti ljudi… MOzemo nauciti bas danas koliko je glupo krdo. Recesija u americi najvise utjece na Belje iz Darde.

E ova ti je dobra za Dardu!
Ali očito neznaš da će tamo da bude NATO baza…

...

Imam kod brokera 500 kn, Fazan ima 700, jel ima tko sta jos, skupit cemo na ingru[cry]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Ne paničarite ,sad sljedi oporavak

Šta kažu naši vrsni hrvatski analitičari u koliko sati. Treba pitati Šprajca ili ….


Ne paničarite ,sad sljedi oporavak

Točno, idemo prema -1-2%.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

[cool]


Ne paničarite ,sad sljedi oporavak

To me i muci, nigdi me nije pokupilo…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Nemres vjerovat, da ce biti takva velika 2 pada u par mjeseci, da mi je netko rekao poslo bih ga u k…………[lol]

počelo se nešto zeleniti u europi…

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Kolege, čemu panika?
Pa, nismo li svi kupovali dionice s nekim (fundamentalnim) razlogom, te znamo da će one povratiti svoju vrijednost?
I uložili novac koji nam neko duže vrijeme nije potreban?
O marginima nismo ni razmišljali jer je to jako riskantno.
Prema tome nema razloga za paniku.[wink][lol]

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Pola Europe u zelenom.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

zeleni se zeleni

New Report

Close