Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vani ide prema nuli…

4352 ili -6.01
ne funkcionira mi monitor kako treba pa je to zadnje sto sam ubrao


ja sam sretan da nema casha…ionako unatoč niskim cijenama, ne znam što bi kupovao…jer ne znamo gdje je dno ovome…prije neki dan već je sve bilo na diskontu…a eto danas još većeg diskonta…tko kaže da sutra neće bit totalna rasprodaja,jer kako je krenulo sve je moguće…[bye]

evo odgovora.ja imam nešto keša,nepada mi napamet još išta kupovati,


ah sad mi je lakse kad vidim da je tu stara ekipa,nego jel ima ko jos kesa i zanima me jedna stvar na sto smo trzili danas,sigurno nije niko prodao[lol]

pokupio sve kovanice iz džepova i kupio 3 HT-a po 301
[cool]

i to je to...

Chill:

Evo prošli smo i 6% [undecid]

Nismo, ne pričaj svašta.

Na trenutak je bilo -6,01% [angry]

potrosio zadnji cash [cry]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

HT ide i po 314,99

Europa se stabilizirala, to je bitno i mi ćemo uskoro

Sve Todine u blokadi na dolje, pa čak i Mlinar[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A vidi naloga na HT-u, inače HT e polako diže sa cijenom.


mislio sam da mi se ZSE monitor pokvario, al sad vidim po komentarima da ipak radi. nevjerojatno!!! mislio sadm da je jučer bio dan za pamćenje, ali ovo danas … e sad, dal počet kupovat s ovo malo novaca što se ima?

To se i ja pitam…

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska

mislim da nema nigdje ovolikog pada u europi, izgleda da smo najnaivniji narod ikad igdje

-ne brinite, sada će pauza fond menadžerima, pa će lagani zaokret !

-zanimljivo na nekim dionicama čim se stavi prva kupnja diže se ljestvica (liparenje). [thumbsup]

Ne paničarite ,sad sljedi oporavak

New Report

Close