Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kletva godine:

Dao bog da ti stranac uso u dijonicu


[lol] [lol] [lol]

you think your special you do, i can see it in your eyes

aj…dobra stvar je da PBZ Investor ne radi…
[thumbsup]

European shares recover briefly on rate cut talkhttp://www.reuters.com/article/marketsNews/idCAL2217832720080122?rpc=44

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

A zašto je obrisana transakcija na Jamnici sigurno nekome neodgovara pad od 20 %


Ovo je krug ludila. Sad će opet biti bujanje na 5300 i onda opet spuštanje, radi prethodnog bujanja, a bujalo je radi jedinstvene prilike – diskonta po cijenama iz prvog mjeseca 2007.-e ili čak i ranije. Neke dionice su čak niže nego kad sam se ja počeo baviti dionicama

Smirit će se. Još je panika na djelu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


lalo: ” Uže od kudelje(100% prirodni materijal) iznajmljujem! ” Je li čist konop?[lol]

Bolje čista konoplja, bit će nam svima lakše!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


lalo: ” Uže od kudelje(100% prirodni materijal) iznajmljujem! ” Je li čist konop?[lol]

jel imas par komada, imam kandidata

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evo prošli smo i 6% [undecid]

mislio sam da mi se ZSE monitor pokvario, al sad vidim po komentarima da ipak radi. nevjerojatno!!! mislio sadm da je jučer bio dan za pamćenje, ali ovo danas …

e sad, dal počet kupovat s ovo malo novaca što se ima?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Još malo pa odbijanac


Evo prošli smo i 6% [undecid]

Nismo, ne pričaj svašta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ah sad mi je lakse kad vidim da je tu stara ekipa,nego jel ima ko jos kesa i zanima me jedna stvar na sto smo trzili danas,sigurno nije niko prodao[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close